Wczytuję dane...

FOTELE KOSMETYCZNE

Urządzając salon kosmetyczny, trzeba rozplanować wszystko, co się w nim znajdzie. Niewątpliwie jednym z podstawowych elementów we wszystkich salonach są fotele kosmetyczne. W sprzedaży jest bardzo wiele modeli, a podczas wyboru nie należy kierować się jedynie estetyką. Istotna jest także specyfika salonu i charakter świadczonych usług. Fotele kosmetyczne muszą stanowić gwarancję wygody klientowi i kosmetyczce. Fotele kosmetyczne różnią się nie tylko ceną, ale także jakością wykonania oraz wielością dostępnych funkcji.

Rodzaje foteli kosmetycznych

Fotele kosmetyczne w najmniej skomplikowanym wydaniu to fotele manualne, które mają ręcznie regulowany kąt podparcia nóg i pleców, są wyposażone w zdejmowane zagłówki i podłokietniki. Są obite skórą ekologiczną. Fotele kosmetyczne tego rodzaju mogą posiadać kuwety i podnóżki, które pozwolą na wykonanie zabiegów pielęgnujących stopy. Jeżeli poszukiwane są najbardziej nowoczesne rozwiązania, dające o wiele większe możliwości, warte uwagi są fotele kosmetyczne ze sterowaniem elektronicznym.

Część z nich posiada opcję masażu i SPA. Regulacja wysokości i kąta nachylenia odbywa się przy użyciu sterującego fotelem pilota albo panelu. Jeżeli salon kosmetyczny dysponuje małą powierzchnią, warto spojrzeć na fotele kosmetyczne uniwersalne. Mogą one zastępować inne sprzęty kosmetyczne, jak stół do masażu albo specjalny fotel do pedicure. Każdy typ fotela ma swoje zalety, dlatego decyzja o zastosowanym rodzaju, jest kwestią indywidualną. Fotele kosmetyczne powinny być tak wybierane, by były wygodne i sprawdziły się w salonie pod każdym względem.

Fotele kosmetyczne w ofercie naszego sklepu

W naszym sklepie internetowym znajdują się fotele kosmetyczne w różnych odsłonach. Różnią się między sobą wielkością i przekrojem funkcji. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy od lat dostarczają branży kosmetycznej wysokiej klasy wyroby. Cieszą się oni pozytywnymi rekomendacjami, a ich fotele kosmetyczne sprawdzą się w najbardziej renomowanym i prestiżowym salonie.

Są one łatwe i wygodne w obsłudze, co przełoży się na komfort pracy i jakość wykonywanych zabiegów. Poza fotelami, w naszej ofercie klient znajdzie także takie akcesoria, jak kółka do fotela, napędy nożne, czy brodziki z masażerem. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy wszystkie osoby, które poszukują profesjonalnego wyposażenia swojego lokalu. Sprzęty, które zasiliły nasz asortyment, to produkty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.