Wczytuję dane...

FREZARKI DO PAZNOKCI

Frezarka do paznokci jest urządzeniem wielofunkcyjnym, przeznaczonym do wykonywania zabiegu manicure i pedicure. Najczęściej są one spotykane w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by korzystać z nich również w warunkach domowych. Są szczególnie polecane miłośniczkom hybrydowych i żelowych stylizacji paznokci, które marzą o wygodnej i precyzyjnej pracy. W naszym sklepie internetowym profryzjer.pl znajdziesz szeroki wybór frezarek do paznokci, różniących się zarówno ilością funkcji, jak i wielkością. Poznaj je wszystkie i wybierz już dziś model idealny dla siebie!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Do czego służy frezarka kosmetyczna?

Frezarka kosmetyczna to niewielkie urządzenie pełniące wiele funkcji. Między innymi przyspiesza pracę podczas wykonywania manicure, a mianowicie ułatwia ściągnięcie lakieru hybrydowego lub żelu z naturalnej płytki paznokciowej. Jest to automatyczna alternatywa dla pilnika, która ułatwia nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom. Dodatkowo za pomocą frezarki możemy także usunąć skórki, co w efekcie przyczyni się do stworzenia precyzyjnego i starannego manicure.

Zadbaj o stopy

W gabinetach kosmetycznych manicure jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów. Jednak zaraz po nim kobiety korzystają również z pedicure, czyli usłudze polegającej na kilkuetapowej pielęgnacji stóp. W tym przypadku również doskonale sprawdzi się frezarka do pedicure, która usunie zrogowaciały naskórek za pomocą nakładki ściernej o odpowiedniej gradacji. Dodatkowo przyspieszy poszczególne etapy manicure i sprawi, że każda klientka będzie mieć pewność, że jest w rękach profesjonalistki.

Jak używać szlifierki do paznokci?

Korzystanie ze szlifierki do paznokci wymaga wprawy, doświadczenia i niezwykłej precyzji. Niestety, nieumiejętne posługiwanie się tym urządzeniem może wyrządzić więcej szkody niż pożytku, dlatego przed przystąpieniem do pracy należy przede wszystkim zapoznać się z instrukcją obsługi. Frezarki kosmetyczne mają mnóstwo opcji do wyboru - możemy zarówno zmieniać frezy, by wykonać poszczególne etapy manicure i pedicure, a także zwiększać lub zmniejszać moc, która przekłada się na szybkość obracania się końcówki.

Jakie są zalety korzystania z frezarki do paznokci?

Frezarki kosmetyczne to doskonałe urządzenia, które znacznie zwiększają komfort pracy podczas wykonywania manicure. Za ich pomocą możemy szybciej usunąć lakier hybrydowy lub żel z paznokci, a także w mgnieniu oka nadać im wymarzony kształt. Oferowane w naszym sklepie internetowym frezarki kosmetyczne są doskonałym rozwiązaniem. Wiele modeli wyposażonych jest w pedał nożny, który znacznie ułatwia regulację pracy urządzenia. Ponadto są one ciche, dzięki czemu korzystanie z nich to czysta przyjemność. W zestawach dołączone są również różnego rodzaju frezy, które znacznie zwiększają funkcjonalność frezarek. Jednak należy pamiętać o dezynfekcji frezów, nawet w przypadku gdy z urządzenia korzysta tylko i wyłącznie jedna osoba.