Wczytuję dane...

Klej do rzęs

Tworzenie makijażu z wykorzystanie sztucznych rzęs, czy też kępek rzęs nie jest możliwe bez jednego kluczowego elementu, jakim jest klej do rzęs. To on mocuje całość na oku, zapewniając piękne spojrzenie, bez ryzyka nieestetycznego oklejania się paska z rzęsami, demaskując to drobne oszustwo. Klej do sztucznych rzęs dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się świetnym składem zapewniającym stabilność całego makijażu. Dodatkowo nie powoduje on żadnych alergii, gdyż w naszej ofercie znajduje się wyłącznie hipoalergiczny klej do rzęs najwyższej jakości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Różne kleje do rzęs dla różnych potrzeb kobiet

Wśród szerokiej gamy produktów makijażowych w naszym sklepie każdy może znaleźć dla siebie odpowiednie akcesoria. Tak jest także z klejem do sztucznych rzęs. Klej z aplikatorem w pędzelku jest doskonały dla osób dopiero rozpoczynających przygodę ze sztucznymi rzęsami, minimalizuje ryzyko nałożenia zbyt dużej ilości produkty, a także zapewnia precyzję ruchów i równomierną aplikację substancji na pasku. Natomiast klej do rzęs z aplikatorem kroplowym to rozwiązanie dla kobiet, które lubią rozprowadzać klej na rzęsach za pomocą pędzelka. W zależności od doświadczenia można także zaopatrzyć się u nas w klej do rzęs o szybkim tempie zasychania, a także taki, który pozwala skorygować położenie rzęs na powiece, bez ryzyka uszkodzenia makijażu.

Rozwiązanie doskonałe, zarówno dla amatorów, jak i makijażystów

Nasze kleje do rzęs to doskonałe rozwiązanie zarówno dla amatorów, którzy w zaciszu domowym chcą zacząć przygodę ze sztucznymi rzęsami, w tym ich doklejaniem, jak również dla profesjonalistów, którzy wykonują swoim klientkom makijaże już od lat. Klej hipoalergiczny do rzęs to gwarancja doskonałego makijażu o zniewalającym spojrzeniu, bez zaczerwienień, podrażnień i łzawiących oczu. Postaw na wysoką jakość w niskiej cenie, oferowaną w sklepie Profryzjer. Zamawiając u nas produkty o wartości przekraczającej 300 złotych, zapewniamy darmową dostawę na terenie kraju.