Wczytuję dane...

Lampy do paznokci hybrydowych UV / LED

Manicure hybrydowy to w tej chwili jeden z najpopularniejszych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Zdecydowanie wygrywa pod względem trwałości z innymi rodzajami manicure, co powoduje, że właśnie ten rodzaj lakierów jest najchętniej wybierany przez kobiety. Potrafi się on bowiem utrzymywać na paznokciach nawet do trzech tygodni. W związku z tak dużą popularnością takich zabiegów, lampa UV do paznokci hybrydowych jest niezbędnym wyposażeniem każdego salonu. Musi być ona wydajna oraz niezawodna, aby można było jej używać podczas wielu zabiegów wykonywanych jeden po drugim. Lampa do hybryd emituje specjalne niebieskie światło UV, które pozwala utwardzić lakier na długi czas. Samo utwardzanie zajmuje dosłownie dwie minuty, a klientki mogą wyjść z salonu z całkowicie suchymi paznokciami nie obawiając się, że dotkną przypadkiem dłonią o coś, niszcząc sobie świeżo wykonany manicure. W zależności od zapotrzebowania, w naszej hurtowni można zaopatrzyć się w lampy do paznokci z jedną żarówką lub z czterema, które oczywiście działają znacznie bardziej efektywnie i lepiej sprawdzą się w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dlaczego potrzebujesz lamp UV/LED do paznokci?

W naszym asortymencie znajduje się się nie tylko lampa UV, ale również lampa LED. Ta druga ma znacznie krótszy czas działania, gdyż wraz z nią lakier na paznokciach zastyga już w trzydzieści sekund. Jest to idealna inwestycja dla każdego salonu, gdyż może posłużyć nawet przez dwanaście lat, a do tego jest energooszczędna, przez co zmniejsza koszty prowadzenia działalności. Ma ona również bardzo ciekawy, designerskii kształt, który z powodzeniem wpasuje się w wystrój nowoczesnego gabinetu. Każda lampa do paznokci hybrydowych dostępna jest w wielu kolorach, tak aby każda z pań mogła znaleźć wersję dla siebie.

Lampa do paznokci LED to w tej chwili absolutny must have w gabinecie kosmetycznym. Wiele pań nie wyobraża sobie noszenia innych paznokci niż hybrydowe. Są one znacznie trwalsze, mają intensywniejsze kolory oraz nie odpryskują podczas wykonywania domowych obowiązków lub też w kontakcie z innymi czynnikami mogącymi narażać je na zniszczenie. Profesjonalnie wykonany zabieg na pewno ucieszy wszystkie Twoje klientki, co przełoży się na wiele poleceń wśród ich koleżanek oraz znajomych w mediach społecznościowych.

Wybierz jedną z naszych lamp do paznokci hybrydowych!

W naszej ofercie znajdziesz wiele lamp dostępnych w różnorodnych wzorach oraz kolorach. Jesteśmy pewni, że dzięki nam w twoim gabinecie pojawi się lampa do paznokci LED, która pozwoli Tobie wykonać wiele różnych stylizacji na paznokciach wymyślonych przez klientki odwiedzające Twój salon. Jeśli nie wiesz na jaki model się zdecydować, napisz prosto do nas. Chętnie podpowiemy, które z nich są aktualnie najchętniej wybierane przez profesjonalistów. Bez względu na to, na jaki produkt się zdecydujesz, wskazana przez ciebie lampa ultrafioletowa dotrze w perfekcyjnym stanie prosto do Twojego gabinetu. Zaufaj sprawdzonym producentom i wyposaż w pełni swój gabinet w naszej hurtowni.

Oferowane przez nas lampy UV i LED są przeznaczone zarówno dla specjalistek, które na co dzień pracują w gabinetach kosmetycznych tworząc piękne i staranne stylizacje paznokci, jak i dla kobiet dopiero rozpoczynających swoją przygodę z manicurem hybrydowym lub żelowym. Niezależnie od posiadanego doświadczenia, każda z pań będzie zachwycona łatwą obsługą oraz najwyższą jakością wykonania urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Większe modele spełnią wszelkie oczekiwania, a mniejsze będą doskonałym rozwiązaniem na podróż, gdy zawsze chcemy mieć przy sobie zestaw do tworzenia ciekawych stylizacji paznokci.