GRZEBIENIE DO WŁOSÓW

Grzebień, podobnie jak nożyczki, to podstawowy atrybut każdego fryzjera. Umiejętnie wybrane grzebienie do włosów czynią pracę fryzjera wygodniejszą, umożliwiając uzyskanie idealnej fryzury. W sklepie timo centrum można znaleźć grzebienie do włosów występujące w wielu modelach i o różnym przeznaczeniu. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości akcesoria fryzjerskie renomowanych firm, dostępne od ręki i w konkurencyjnych cenach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Jak wybrać odpowiedni grzebień?

    Dobry grzebień fryzjerski powinien mieć wielkość, która pozwoli wygodnie trzymać go w dłoni i prowadzić po nim nożyczki. Część grzebieni może posiadać specjalnie wyprofilowaną rączkę, z kolei w pozostałych zęby są umieszczone na całej długości, zwykle występując w dwóch stopniach zagęszczenia. Grzebienie można również podzielić w zależności od przeznaczenia. Sklep timo oferuje zarówno klasyczne grzebienie do strzyżenia męskiego, jak również grzebienie do modelowania i upinania włosów u kobiet.

    Dostępne w sprzedaży grzebienie do włosów zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i łatwego do utrzymania w czystości. Higiena jest niezwykle ważna w każdym salonie fryzjerskim. Narzędzia pracy, takie jak grzebień do strzyżenia, po każdym użyciu powinny być starannie oczyszczone i dezynfekowane środkami bakteriobójczymi. Grzebienie sprzedawane w sklepie timo są odporne na działanie takich i ciepłą wodę – nawet bardzo intensywnie użytkowane i czyszczące, zachowują swoją elastyczność i trwałość.

    Może zestaw grzebieni?

    Ciekawą propozycją są również gotowe zestawy z grzebieniami. W zależności od potrzeb, możliwy jest zakup bardziej lub mniej rozbudowanego kompletu, zawierającego grzebień do strzyżenia w różnych wielkościach, grzebień do modelowania damskiego i męskiego, a także niezbędne dodatki ułatwiające pracę. Dla zapewnienia maksymalnej wygody i higieny użytkowania, grzebienie w zestawie przechowywane są w poręcznym etui. Ułatwia ono bezpieczny transport i zachowanie idealnego porządku na stanowisku pracy.