Wczytuję dane...

Fartuchy fryzjerskie

Choć w dzisiejszych czasach część salonów odchodzi od tego zwyczaju, fartuchy fryzjerskie są komfortowym strojem, który pozwala chronić odzież przed skutkami farbowania, strzyżenia i wykonywania innych zabiegów na włosach. Oferta hurtownii profryzjer.pl udowadnia, że fartuch fryzjerski nie musi kojarzyć się z obowiązkowym mundurkiem. Posiadamy atrakcyjne fartuchy, które są skutecznym zabezpieczeniem przed zabrudzeniami. Jednocześnie stanowią atrakcyjny strój służbowy, który może stać się znakiem rozpoznawczym danego salonu. Dobrze dobrane do danego salonu mogą podkreślać jego renomę i profesjonalizm pracowników.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Wygodny i estetyczny fartuch fryzjerski

  W ofercie hurtowni profryzjer.pl dostępne są różne modele strojów ochronnych dla pracowników i klientów. Wodoodporny i antystatyczny fartuch fryzjerski dla specjalisty to gwarancja czystości w pracy i po jej zakończeniu. Odpowiednio odziany fryzjer wzbudza też większe zaufanie w klientach i jest żywą reklamą miejsca, w którym pracuje. Proponowane fartuchy dla profesjonalistów są wygodne w zakładaniu i noszeniu, Nie ograniczają ruchów, a do tego nie sprawiają problemów z czyszczeniem. Nie przepuszczają substancji farbujących, więc prywatny strój jest całkowicie chroniony przed działaniem kosmetyków.

  Peleryny fryzjerskie dla klientów

  Pracownicy salonów kosmetycznych nie muszą dbać o ochronę własnej odzieży, lecz zdecydowanie powinni chronić ubrania klientów przed zabrudzeniem lub zniszczeniem. To dlatego tak ważna jest peleryna lub fartuch fryzjerski dla każdej osoby, która poddaje się jakiemukolwiek zabiegowi fryzjerskiemu. Przy myciu włosów zabezpiecza on przed ochlapaniem, a przy strzyżeniu pozwala uniknąć pozostania ścinanych włosów na odzieży. W trakcie modelowania włosów odpowiednie okrycie chroni przed opryskaniem lakierem lub poplamieniem odżywką. Jeszcze większe znaczenie ma fartuch fryzjerski podczas koloryzacji.

  Jak korzystać z peleryn dla klientów?

  Peleryny fryzjerskie dla klientów są obowiązkowym elementem wyposażenia dobrego salonu. Ich założenie leży w gestii pracowników, których zadaniem jest ochrona odzieży klienta przed skutkami ich pracy. Peleryny mają podobne kroje, co ułatwia ich użytkowanie. Większość modeli wyposażona jest w rzep lub wiązanie na szyi. Pozwala to wygodnie nałożyć je na ramiona klienta, bez zmuszania go do zmiany pozycji. Tak jak fartuch fryzjerski, wiele peleryn jest wielorazowych i nadaje się do prania po każdym użyciu.