PELERYNY, FARTUCHY FRYZJERSKIE

Praca fryzjera wymaga umiejętności, wyobraźni i talentu, ale również bezpiecznego i higienicznego podejścia do każdego klienta. Kontakt z farbami, lakierami do włosów, piankami modelującymi, a w końcu ściętymi włosami powoduje, że odzież klientów i fryzjerów narażona jest na zabrudzenie, a czasami i trwałe zniszczenie. Aby do tego nie dopuścić, w każdym salonie fryzjerskim stosuje się odpowiednie akcesoria – między innymi pelerynki fryzjerskie i fartuchy. Oprócz podstawowej funkcji ochronnej, mogą one być wizytówką salonu, a także doskonałym nośnikiem reklamy.

Oferta sklepu internetowego Profryzjer.pl obejmuje wszystkie akcesoria fryzjerskie do małego i dużego salonu. Można tu również zakupić wytrzymałe i dostępne w wielu modelach pelerynki ochronne. Są one wykonane z materiału nieprzepuszczającego wilgoci i łatwego w czyszczeniu. Dostępna w wielu kolorach peleryna fryzjerska pozwala dopasować produkt do wystroju salony i pozostałego wyposażenia. Pelerynki fryzjerskie zakłada się klientom na ramiona, a następnie wiąże na szyi lub zapina na rzep. Tak założona peleryna nie pozwala kosmetykom i ściętym włosom wejść w kontakt z ubraniem, zapewniając doskonałą ochronę przez cały czas wizyty u fryzjera.

Dostępne w sklepie Profryzjer pelerynki fryzjerskie zostały wykonane z materiałów antystatycznych, czyli nie elektryzujących włosów. Ma to duże znaczenie szczególnie dla włosów długich, które przyciągając się do peleryny, mogą utrudniać fryzjerowi pracę. Po wykonanym strzyżeniu pelerynki fryzjerskie wystarczy strzepać z resztek włosów i są gotowe do normalnego prania w pralce automatycznej.

Nasz nternetowy sklep posiada również coś dla samych fryzjerów. Jest to fartuch fryzjerski występujący w modelach damskich i męskich oraz ciekawej kolorystyce i wzornictwie. Fartuchy fryzjerskie zapewniają higieniczną pracę, a także chronią prywatną odzież fryzjera przed zniszczeniem. Profesjonalny fartuszek fryzjerski również jest wykonany z materiałów antystatycznych, ułatwiając jego dokładne oczyszczenie z pozostałości ściętych włosów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów