PUDRY DO WŁOSÓW

Pojawiły się na rynku jakiś czas temu i szybko podbiły serca wielu konsumentek. Szczególnie tych, które marzą o wyjątkowej objętości bez sklejania włosów. Pudry do włosów to alternatywa dla lakierów i pianek. Ich wyjątkowość polega na ogromnej łatwości i szybkości stosowania, co sprawia, że za pomocą specjalnego pudru szybko wyczarujemy na głowie pełną objętości fryzurę. Ten rodzaj produktu będzie odpowiednim rozwiązaniem dla włosów o każdej długości, tworząc spektakularny efekt zarówno u bardzo krótkich, średnich czy długich fryzur. To sposób na uzyskanie natychmiastowego i trwałego zagęszczenia, bez konieczności pieczołowitego układania. Gdy po kilku godzinach włosy oklapną, wystarczy unieść je lekko palcami, aby ponownie cieszyć się efektem zwiększonej objętości.

Czym właściwie są pudry to włosów? To po prostu rodzaj specjalnego proszku. W dotyku jest dość tępy – przywodzi na myśl talk lub mąkę. Usuwa się wyłącznie poprzez umycie głowy, choć można próbować częściowo go wyczesać, gdy przesadzimy z nałożoną ilością. Zapewnia wielogodzinne utrwalenie fryzury i jest szczególnie polecany osobom o dość cienkich włosach. Cechuje go wyjątkowa łatwość użycia. Rozróżnia się dwie podstawowe metody stosowania tego produktu: pierwsza polega na nasypaniu niewielkiej ilości pudru na dłonie i wcieranie go palcami we włosy tuż przy nasadzie. Druga opiera się na podzieleniu włosów na partie (za pomocą przedziałków) i bezpośrednie posypanie ich w tych miejscach, również przy samej nasadzie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.