Wczytuję dane...

Derma roler do twarzy do mezoterapii

W ostatnim czasie niezwykle dużą popularnością cieszą się zabiegi kosmetyczne z zastosowaniem rollerów do twarzy. Wykonywać można je zarówno w salonach, jak i w gabinetach kosmetycznych. Cechą charakterystyczną takich urządzeń jest określona ilość cienkich igieł, które niezwykle precyzyjnie przekłuwają wierzchnie warstwy skóry, pozwalają głęboko wniknąć substancjom aktywnym zawartym w wybranym, dobranym do indywidualnych potrzeb skóry preparacie. Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości derma rollera do twarzy, który posłuży Państwu przez długi czas, gwarantując wysoką wygodę użytkowania, zachęcamy do bliższego zapoznania się z asortymentem naszej hurtowni internetowej ProFryzjer.pl. Znajdą tu Państwo rollery takich marek, jak Bielenda czy Sonobella. Z chęcią pomożemy Państwu w wyborze urządzenia dostosowanego do Państwa potrzeb.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jak dobrać długość igły

Przed przystąpieniem do wykonywania zabiegu z zastosowaniem rollera do mezoterapii, zadbać należy o dobór stosownej długości igieł. Jeżeli zabieg wykonywany jest w warunkach domowych i obejmować będzie on okolice oczu, ust lub skóry głowy, warto zdecydować się na igły o długości 0,25 mm. Gdy problemem jest cera tłusta, nierówny koloryt skóry czy zmarszczki, sięgnąć należy po derma roller na twarz, wyposażony w igiełki, których długość wynosi 0,5 mm. W tym przypadku możliwe staje się maksymalne przenikanie substancji aktywnych, a co za tym idzie - dobór odpowiedniego koktajlu. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż gdy wykonujemy mezoterapię z zastosowaniem rollera z igłami o długości przekraczającej 1 mm, wystąpić może niewielkie krwawienie. Wyposażone w nie derma rollery do twarzy znajdą zastosowanie w przypadku osób borykających się z bliznami, rozstępami oraz głębokimi zmarszczkami.

Najciekawsze derma rollery z naszego asortymentu

Pierwsza nasza propozycja to derma roller do twarzy Sonobella Dermaroller. Z jego pomocą możliwe staje się wykonanie zabiegu mezoterapii również w domowym zaciszu. Produkt wyposażony jest w 540 igieł wykonanych z najwyższej jakości, trwałej, odpornej na uszkodzenia chirurgicznej stali. Sprawia to, że aplikowanie nałożonego na skórę kosmetyku staje się niezwykle łatwe. Produkt ten dostępny jest w 7 różnych wersjach wyposażonych w igły o długości 0,2, 0,5, 0,75, 1,0, 1,5, 2,0 oraz 3 mm, co pozwala na dopasowanie modelu do indywidualnych potrzeb. W naszej hurtowni zaopatrzyć mogą się Państwo również w roller do twarzy Dermo Roller ACTIV, który ma postać wałeczka pokrytego stalowymi igiełkami o długości wahającej się od 0,25 do 2 mm. Głowica produktu wyposażona jest w 540 wysokiej jakości igieł. Ciekawą propozycją jest także DNR Roller marki Bielenda, posiadający igły o długości 0,3, 0,5, 0,75, 1,0, 1,5 oraz 2,0 mm. W naszej ofercie znaleźć można jednak także nie tylko rollery do mezoterapii mikroigłowej, lecz również przydatne kosmetyki, jakimi są chociażby kremy znieczulające, stosowane przed zabiegiem u osób o niskim progu odporności na ból.