Wczytuję dane...

TONDEO

Historia Tondeo

Marka zasłyneła z najwyższej jakości wykończenia i staranności o szczegóły. Od początku dbała o każy detal jak i materiał z którego wykonywała swoje nożyczki. Szybko opłaciło się to i zaowocowało uznaniem wśród profesjonalistów.

Swoje pierwsze kroki marka stawiała w 1928r. kiedy to Adolf Noss zażyczył sobie by posiadać w Niemczech fabrykę żyletek. Zdobyte wieloletnie doświadczenie po wojnie zdecydowali rozszerzyć działalność o produkcję nożyczek fryzjerskich. W 1949 roku fabrykę przejęto przez spółkę TONDEO, a od 1956r oprócz ostrzy wprowadzono do oferty pozostały sprzęt fryzjerski do strzyżenia. Dalej w 1980 r. marka stała się spółką zależną od WELLA AG a obecnie od 2007 roku należy do Zwilling JA Henckels AG.

Oferta Tondeo

Jeśli chodzi o nożyczki to możemy je podzielić na 5 klas, które mówią nam o materiale, wykończeniu i cenie produktu. Najniższą klasą jest A-line i skierowana raczej dla początkujących, potem mamy C-line, E-line i najwyższe klasy S-line i Premium-Line. Jak można się domyślić te dwie ostatnie prezentują nożyczki już na najwyższym poziomie dla profesjonalistów, którze cenią sobie przede wszystkim jakość wykonania. Linie różnia się nie tylko ceną ale też wykonaniem oraz ilością pracy jaką producent musi w nie włożyć. Wyliczono, że by nożyczki mogły trafić do twoich rąk potrzeba przeprowadzić aż 150 różnych procesów/czynności! Jedno jest pewne, jaki produkt nie wybierzesz z oferty Tondeo, będzie on wysokiego standardu i co również jest istotne wszystkie produkty produkowane są w Solingen.

Misja Tondeo

Innowacyjnie z tradycji i tworzenie produktów przez profesjonalistów dla profesjonalistów tak w skórcie można przedstawić misję firmy. Solidna niemiecka fabryka gdzie proces powstawania nożyczek jest bardzo wymagający i długotrwały. Firma bardzo restrykcyjnie podchodzi do produkcji i nie pozwala na produkt, który nie spełnia ich wysokich standardów. Tondeo kładzie szczególnie nacisk na mix: precyzyjny kunszt, najnowocześniejsze maszyny i technologie. Ciągle rozwijająca się współpraca z najlepszymi fryzjerami na całym świecie przynosi coraz ciekawsze efekty w postaci nowych, udoskonalonych modeli. Dążymy do perfekcji i nie spoglądamy wstecz!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów