Wczytuję dane...

Akcesoria kosmetyczne

Profryzjer.pl oferuje rozmaite akcesoria kosmetyczne, które z pewnością znajdą zastosowanie w każdym salonie kosmetycznym i fryzjerskim. Zabiegi upiększające wymagają wysokiej jakości preparatów oraz odpowiedniego sprzętu. Akcesoria kosmetyczne umożliwiają przeprowadzenie nawet najbardziej złożonych zabiegów poprawiających wygląd. W asortymencie sklepu internetowego profryzjer.pl znajdują się wysokojakościowe produkty, które dostępne są w ilościach hurtowych i detalicznych. Zaopatrujemy zarówno sieci salonów, jak też klientów indywidualnych. Odpowiednio dobrane akcesoria kosmetyczne usprawniają i poprawiają wydajność wykonywanych zabiegów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Profesjonalne akcesoria w rozsądnych cenach

Profryzjer.pl to sklep internetowy z wieloletnim doświadczeniem w branży fryzjersko-kosmetycznej. Mamy świadomość tego, jak ważne są wysokojakościowe produkty, więc nieustannie poszerzamy ich asortyment, dostępny w naszym sklepie. Praktyczne i wytrzymałe akcesoria kosmetyczne sprawiają, że zabiegi są szybsze i bardziej skuteczne. Ułatwiają odpowiednią aplikację produktów i zmniejszają ilość zabrudzeń. U nas znajdziesz praktyczne peleryny frotte w 15 kolorach z pasującymi opaskami na włosy. Kolor dobierzesz do wystroju swojego salonu. Ponadto jednorazowe ręczniki czy rękawy do stylizacji są niezbędnym elementem wyposażenia każdego salonu.

Renomowane salony kosmetyczne korzystają ze sklepu profryzjer.pl

Każdy klient docenia profesjonalizm zakładów kosmetycznych i fryzjerskich, a markowe akcesoria kosmetyczne przyczyniają się do wzrostu zaufania i budowania renomy Twojej firmy. Aby usprawnić funkcjonowanie własnego przedsiębiorstwa warto zaopatrywać się w wysokojakościowe produkty kosmetyczne. Wśród oferowanych akcesoriów kosmetycznych znajdziesz u nas rollery do kosmetycznej mezoterapii mikroigłowej, które stymulują produkcję kolagenu i elastyny w skórze. W naszej ofercie są też praktyczne pojemniki do dezynfekcji niewielkich przedmiotów, wykonane z wysokiej jakości szkła, które jest odporne na chemiczne preparaty biobójcze. Każdy produktów w naszym sklepie jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania zakładu kosmetycznego, jak również stanowiska pracy mobilnej kosmetyczki. Akcesoria kosmetyczne, dostępne w naszym sklepie internetowym, znajdą też zastosowanie podczas zabiegów przeprowadzanych w domu.

Przenośny punkt pracy

Akcesoria kosmetyczne, które z pewnością docenią mobilne kosmetyczki, to na przykład przenośne kuferki kosmetyczne z wyposażeniem lub bez. Mają stabilną konstrukcję i chronią zawartość przed zgnieceniem lub zagubieniem, a każdy przyrząd zawsze znajdzie się na właściwym miejscu. Regulowane nóżki ułatwiają dostosowanie wysokości do indywidualnych potrzeb. Na wyposażeniu kuferków jest zazwyczaj lusterko i dodatkowe oświetlenie. Podczas pracy niezbędne mogą się okazać też inne akcesoria kosmetyczne: destylarka wody, zgrzewarka do rękawów, miseczka nerka. Zapoznaj się z pełną ofertą profryzjer.pl i skompletuj swoje przenośne stanowisko pracy.