Wczytuję dane...

Kuferki kosmetyczne

Wybierasz się w podróż i potrzebujesz zabrać ze sobą niezbędne kosmetyki i akcesoria? Sprawdź ofertę kuferków kosmetycznych, dostępnych na stronie internetowej www.profryzjer.pl. Posiadamy kuferki w różnych rozmiarach, także kuferki kosmetyczne z wyposażeniem. Są wyposażone w wysuwane półeczki, większe przestrzenie zaprojektowane z myślą o przenoszeniu lamp UV 36 V. Zamykane na kluczyk lub szyfr, gwarantują, że zawartość nie rozsypie się w niekontrolowany sposób. Wszystkie oferowane produkty posiadają niezwykle wytrzymałą obudowę, która jest odporna nawet na najtrudniejsze warunki podróży. Kuferki kosmetyczne są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, a także o różnych gabarytach, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zastosuj praktyczne kuferki kosmetyczne w pracy

Przenośne stanowiska pracy w postaci kuferków kosmetycznych, są idealne dla fryzjerów, kosmetyczek i wizażystek. Z łatwością pomieszczą niezbędne akcesoria fryzjerskie i całe mnóstwo kosmetyków. Teleskopowe, metalowe nóżki umożliwiają ustawienie stanowiska na odpowiedniej wysokości, przez co zdecydowanie ułatwiają pracę. Lusterko oraz dodatkowe oświetlenie, znajdujące się po bokach nadają stanowisku wrażenie profesjonalizmu, co z pewnością docenią klientki. Możesz zabrać ze sobą wszystkie potrzebne akcesoria, zgromadzone w jednym wygodnym miejscu. Kufer kosmetyczny Glamour w różowym kolorze to nowoczesny i pojemny produkt. Zamykany jest na zatrzaski, a duża komora dolna pozwala na transport niewielkich urządzeń kosmetycznych. Górna część kuferka zawiera rozsuwane półeczki na drobne akcesoria.

Profryzjer.pl oferuje funkcjonalne kuferki kosmetyczne z wyposażeniem

Odpowiednie przechowywanie kosmetyków, wydłuża ich przydatność, a także chroni przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Trwałe i wytrzymałe kuferki kosmetyczne gwarantują bezpieczeństwo wszystkich kosmetyków. Cała zawartość kuferka jest ułożona w dopasowanych przegródkach i półeczkach, zawartość pozostaje na właściwym miejscu, zawsze w idealnym porządku. Niezbędne wyposażenie w trakcie podróży oraz dla mobilnych wizażystek czy fryzjerek. W sklepie profryzjer.pl zajmujemy się dystrybucją wysokojakościowych produktów przeznaczonych do przechowywania kosmetyków. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz odpowiedni model dla siebie. Skorzystaj z pomocy doświadczonych pracowników, którzy chętnie podpowiedzą optymalne rozwiązania.