Wczytuję dane...

ŻELE AKRYLOWE

Od kilku lat nie tylko w Polsce panuje nieprzerwana moda na trwały i niezwykle efektowny manicure wykonywany przy użyciu metod żelowych. Mamy tu do wyboru żele różnego rodzaju - między innymi LED, UV oraz prezentowane tutaj żele akrylowe. W ofercie sklepu internetowego profryzjer.pl znajdziesz wszystkie rodzaje żeli, które potrzebne są do wykonania profesjonalnego manicure, zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i w zaciszu własnego mieszkania. Tradycyjna metoda przedłużania paznokci z użyciem proszku akrylowego wiązała się z szeregiem niedogodności, poczynając od trudności w aplikacji, poprzez nieprzyjemny zapach, na konieczności częstego uzupełniania akrylu na paznokciach kończąc. Dlatego kobiety obecnie chętniej poddają się stylizacji paznokci z użyciem żeli.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Żele akrylowe

To rozwiązanie polecane jest zwłaszcza osobom borykającym się z problemem cienkiej, łamiącej się płytki paznokciowej - zastosowanie żelu akrylowego pomoże poprawić wygląd paznokci. W celu jeszcze lepszej ochrony delikatnych paznokci, można przed zastosowaniem właściwego żelu pokryć płytkę bazą - na przykład dostępną w naszej ofercie Bonder Gel marki La Femme. Ta sama marka posiada w swojej ofercie także Sealer Gel pozwalający na idealne wykończenie paznokci, nadając im eleganckiego połysku utrzymującego się do 21 dni. Wśród produktów La Femme znajduje się także innowacyjny żel akrylowy Sferic. Jest on przeznaczony do wygodnej rekonstrukcji paznokcia - jego gęsta konsystencja pozwala na komfortową pracę nawet osobie początkującej, ponieważ nie zmienia on swojej konsystencji aż do czasu umieszczenia dłoni pod lampą LED lub UV. Nie zalewa także skórek i można go modelować przez dowolnie długi czas. Produkty marki La Femme to innowacyjne połączenie zalet żelu i akrylu. Łatwość aplikacji wraz z brakiem uciążliwego zapachu, jaki pojawia się w przypadku używania tradycyjnego proszku akrylowego, sprawia, że jest to bardzo ciekawe rozwiązanie.

Dla kogo żel akrylowy?

Paznokcie wykonane z wykorzystaniem żelu akrylowego cechują się nieco większą twardością, niż w przypadku pozostałych rodzajów żeli. Jednocześnie jest on bardziej elastyczny od klasycznego akrylu. Żel akrylowy jest odporny na zadrapania, przebarwienia oraz działanie środków chemicznych. Jeśli więc prowadzisz bardzo aktywny tryb życia - pierzesz, zmywasz naczynia albo uprawiasz intensywnie sport, paznokcie akrylowe idealnie się u Ciebie sprawdzą. Paznokcie modelowane z użyciem żelu akrylowego, który ma zdecydowanie lżejszą strukturę, mają bardzo naturalny wygląd.