Wczytuję dane...

Żele LED do paznokci

W procesie modelowania paznokci metodą żelową, najważniejszą rolę odgrywają żele budujące. To one stanowią “szkielet” dalszej konstrukcji - od nich także zależy kształt i trwałość całego paznokcia. W ofercie hurtowni internetowej profryzjer.pl dostępny jest szeroki wybór żeli budujących produkowanych przez znane marki. Znajdziemy tam zarówno żele przeznaczone do utwardzania metodą UV, jak i metodą LED. Wśród tych drugich, na uwagę zasługują produkty marki Mistero Milano. Jest to żel charakteryzujący się gęstą konsystencją, co pozwala na tworzenie nawet bardzo długich from paznokci, bez obawy o ich rozlewanie się w trakcie przygotowywania. Dodatkowo jest on przezroczysty, dzięki czemu możliwe jest wtopienie w płytkę paznokciową elementów zdobniczych, takich jak np. kamyki, cekiny etc. Żele Indurente Ultra Led utrwalane są z użyciem lampy LED, co pozwala na znaczne skrócenie czasu stylizacji. Stosowanie tego żelu sprawia, że paznokcie nie są narażone na przegrzanie płytki paznokciowej podczas wykonywania zabiegu. Kolejną marką oferującą żele budujące utwardzane lampą LED jest Ibd - są one przeznaczony do obu typów lamp, przez co są bardziej uniwersalny, dlatego warto więc mieć je w swoim gabinecie. Większość żeli LED można stosować jako bazę pod hybrydę, lub w technice mieszanej z akrylem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Stylizacja z użyciem żeli LED

    Żele LED-owe wykorzystywane są także do wykańczania manicure - w naszej ofercie posiadamy dedykowane do tego celu produkty amerykańskiej marki Activ. Są one przeznaczone dla pań prowadzących aktywny tryb życia, potrzebujących bardzo mocnego i odpornego na urazy mechaniczne żelu. Żele Activ są wykonane z użyciem wyselekcjonowanych kompozytów, co w rezultacie daje idealnie gładką powierzchnię.Na rynku pojawia się też coraz więcej żeli kolorowych przeznaczonych do utwardzania metodą LED, dzięki nim możesz stworzyć trwały i niezwykle efektowny manicure.

    Zalety stosowania żeli LED

    Żele LED stosowane są jako alternatywa wobec żeli utwardzanych tradycyjną już metodą promieniowania UV. Za jedną z głównych ich zalet podaje się brak nieprzyjemnego pieczenia podczas ich utwardzania. Dzieje się tak ponieważ lampy LED nie wytwarzają promieniowania cieplnego, więc nie nagrzewają utwardzanego żelu a co za tym idzie, pokrytej nim płytki paznokciowej. Ponadto żele przeznaczone do lamp LED można w razie konieczności utwardzać także przy użyciu lamp UV - w przypadku żeli UV nie ma możliwości użycia innej lampy.
    Niewątpliwą przewagą żeli LED-owych jest fakt, że do ich utwardzania potrzebujemy dużo mniej czasu. Zamiast 3-4 minut wystarczy około 30 sekund! Dodatkowo, nowoczesne lampy LED pobierają znacznie mniej energii elektrycznej. Połączenie tych dwóch elementów może pozwolić na znaczne oszczędności. W salonie kosmetycznym przekłada się to nie tylko na niższy rachunek za prąd, ale także na możliwość wykonania większej ilości zabiegów, a to oznacza wyższe zarobki. Na korzyść lamp LED przemawia także fakt, że mają one o wiele dłuższą żywotność w porównaniu z lampami UV.