Wczytuję dane...

Akcesoria barberskie

W zawodzie barbera największą rolę odgrywają narzędzia i umiejętności. Brak jednej z tych rzeczy uniemożliwia odniesienie sukcesu w tej branży. Umiejętności nie możemy Państwu sprzedać, ale narzędzia i akcesoria barberskie jak najbardziej. Posiadamy wszystko co konieczne do sprawnego funkcjonowania każdego salonu. Są to najwyższej jakości szczotki barberskie, klasyczne brzytwy w różnych rozmiarach i kształtach oraz pozostałe akcesoria – miseczki, pojemniki oraz bardzo duży wybór kosmetyków i past.

Brzytwa to podstawowe narzędzie barberba. Bardzo ostre ostrze wykonana z najlepszych gatunków stali, zamocowane do wygodnego uchwyt. Brzytwy barberskie wykorzystuje się do golenia brody i jej modelowania. Precyzja pracy z użyciem brzytwy zależy od jej kształtu, stopnia naostrzenia i to co najważniejsze – prawidłowego wyważenia. Dobrze wyważone brzytwy pewnie leżą w dłoni, a wielogodzinna praca z nimi nie powoduje bólu mięśni i stawów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Kolejnym ważnym akcesorium są szczotki barberskie. Wykorzystuje się je do uzyskania gęstej piany, służącej do zmiękczenia zarostu i nawilżenia skóry. Dzięki niej, podczas golenia minimalizuje się ryzyko podrażnień. Jednocześnie zarost staje się miększy, a jego usunięcie jest o wiele łatwiejsze. Szczotki barberskie mogą występować w różnych wielkościach i z różnymi rodzajami włosia naturalnego i syntetycznego. Są to produkty bardzo trwałe, niezawodne i estetycznie wykonane, stanowiące nie tylko narzędzie pracy, ale i ciekawą ozdobę każdego stanowiska pracy.

    Jeżeli szukają Państwo jednego, dobrze zaopatrzonego miejsca, w którym można zakupić niezbędne do pracy akcesoria barberskie, to u nas wszystko to znajdziecie. Naszą specjalizacją jest kompleksowe zaopatrzenie salonów barberskich, fryzjerskich i kosmetycznych. Dostarczamy najwyższej klasy sprzęt znanych, światowych marek, oferując go w bardzo przystępnych cenach. Współpraca z nami to gwarancja terminowej realizacji zamówień, regularnie pojawiające się nowości i korzystne promocje oraz zniżki dla stałych klientów.