Klipsy fryzjerskie do włosów

Bardzo wytrzymałe klipsy fryzjerskie, ułatwiają pracę przy wykonywaniu fryzur na długich włosach. Klipsy do włosów służą do ich spinania, podtrzymywania i tymczasowego układania. Sklep profryzjer.pl posiada w ofercie bardzo duży wybór klipsów fryzjerskich, wykonanych z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Klipsy występują w różnych rozmiarach i długościach, dając gwarancję wygodnej pracy z każdym rodzajem włosów.

Akcesoria fryzjerskie to różnego rodzaju dodatki, sprawiające że praca fryzjera jest jeszcze sprawniejsza i przyjemniejsza. Niewielkie klipsy do włosów składają się z dwóch elementów połączonych sprężynką. Końcówki klipsów zostały wyprofilowane w sposób, który jest bezpieczny dla włosów i nie powoduje ich niszczenia oraz łamania. Klipsy są wielokrotnego użytku i w razie potrzeby można je łatwo i szybko wyczyścić.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wybierając klipsy do włosów, koniecznie należy zwrócić uwagę na ich rozmiar. Krótkie klipsy fryzjerskie są odpowiednie do fryzur krótkich, natomiast klipsy długie, do bardziej wymagających fryzur z długimi i gęstymi włosami. Dodatkową ochroną w klipsach fryzjerskich, zabezpieczającą włosy przed zniszczeniem, są specjalne silikonowe nakładki. Miękkie i wytrzymałe, jeszcze skuteczniej utrzymują włosy na miejscu, chroniąc klips przed przypadkową zmianą położenia.

Klipsy fryzjerskie oferujemy w opakowaniach zbiorczych, liczących najczęściej 4 sztuki. Łatwe w użyciu i o nieskomplikowanej budowie klipsy do włosów, są niezbędne podczas układania damskich fryzur. Polecamy Państwu również pozostałe akcesoria fryzjerskie dostępne w naszym sklepie. Są to produkty najwyższej jakości wykonania, wyprodukowane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów – bez zapachowych i smakowych, występujących w wielu różnych kolorach. Polecamy te produkty naszym najbardziej wymagającym klientom, ceniącym jakość i solidność oraz atrakcyjną cenę. Zamówione w sklepie profryzjer.pl klipsy i akcesoria dostarczamy pod wskazany adres na terenie całego kraju, korzystając z usług kurierskich i pocztowych, z gwarancją bezpiecznej dostawy na czas.