Wczytuję dane...

Klamry do włosów

W swojej pracy fryzjer korzysta nie tylko ze sprzętów i kosmetyków, takich jak suszarki, lokówki i cały arsenał szamponów, odżywek oraz lakierów. Codziennie musi sięgać także po drobniejsze akcesoria, do których zaliczają się wszelkie spinki i gumki. Wśród przyborów, które bezsprzecznie podnoszą komfort pracy, znajdują się klipsy do włosów. Pozwalają na wygodne podtrzymywanie, upinanie i separowanie włosów. Przydają się również podczas koloryzacji, ondulacji i innych zabiegów fryzjerskich. Hurtownia profryzjer.pl oferuje klipsy o różnych parametrach. Wykonane z trwałego materiału, nie niszczą włosów i są wygodne w użytkowaniu. Klamra do włosów to także atrakcyjny pomysł na urozmaicenie fryzury wykonywanej przez osoby prywatne w warunkach domowych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Cechy dobrych klipsów do włosów

Klasyczna klamra ma nieskomplikowaną konstrukcję, a jej użycie wymaga praktycznie tylko jednego ruchu. Wybór najlepszych klipsów do profesjonalnej pracy z włosami nie jest jednak prosty. Decydując się na zakup, należy sprawdzić, czy klamra do włosów nie ściska włosów zbyt mocno. Sprężynka, na zasadzie której działają klipsy, musi być wystarczająco luźna, by siła zamknięcia nie naciągała włosów i nie powodowała dyskomfortu klienta. Najlepszym wyborem są klamry do włosów wyposażone w silikonowe nakładki, które chronią włosy przed zetknięciem z ostrymi krawędziami ząbków. Ze względu na odmienność wykonywanych fryzur i włosów, z jakimi się pracuje, warto dysponować klamrami o różnej wielkości. Właściwy dobór długości klipsu do rodzaju włosów i typu fryzury pomaga uzyskać optymalny efekt końcowy.

Klamra do włosów jako ozdoba fryzury

Klipsy do włosów są zwykle wykorzystywane podczas zabiegów fryzjerskich jako element pomocniczy przy tworzeniu skrupulatnych upięć. Niemniej, mogą także stanowić część gotowej fryzury. W skomplikowanych kompozycjach klamra do włosów często jest umieszczana wewnątrz fryzury i pozostaje niewidoczna dla oka. Istnieją jednak przemyślane fryzury, w których klipsy mają być widoczne i traktowane jako element dekoracyjny. Świetnie prezentują się w kokach, ale można też wykorzystać je do włosów rozpuszczonych, jako wygodny sposób na odgarnięcie grzywki lub przednich pasm włosów. Uniwersalne przeznaczenie klipsów pozwala tworzyć przy ich pomocy niezliczoną liczbę fryzur. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Klamry do włosów w ofercie profryzjer.pl

Profryzjer.pl ma w swoim asortymencie klamry do włosów o różnej wielkości. Pakowane w zestawach, idealnie sprawdzą się jako wyposażenie salonu fryzjerskiego. Zadowolą również klientów prywatnych, będąc nie tylko ułatwieniem w tworzeniu fantazyjnych upięć, ale też pomysłem na wygodną fryzurę codzienną. Każda oferowana przez nas klamra do włosów jest wykonana z wytrzymałych komponentów. Nie ulega wygięciu ani uszkodzeniu wskutek regularnego użytkowania. Proponujemy klamry z nakładkami ochraniającymi oraz w wersji klasycznej. Odpowiednie profilowanie klipsów zabezpiecza przed zadrapaniami skóry głowy i przed łamaniem włosów.