Wczytuję dane...

Odżywki i maski koloryzujące

Czy można dbać o włosy, a jednocześnie zapewniać im koloryzację? Oczywiście że tak. Odpowiedzią na to pytanie są odżywki koloryzujące. Są to produkty przeznaczone do samodzielnego stosowania po myciu włosów. Nakładane na czyste i wilgotne włosy, powinny na nich pozostać przez kilka do kilkunastu minut. Po tym czasie należy je spłukać letnią woda. Maski koloryzujące działają na włosy w sposób niezwykle prosty, a przez to skuteczny. Odżywiają włosy, dostarczając im potrzebne składniki mineralne i olejki. Sprawiają że włosy zostają odpowiednio nawilżone, zyskują połysk i blask, a do tego są doskonale chronione przed czynnikami zewnętrznymi.

Jak działają odżywki koloryzujące włosy?

Drugim etapem działania odżywek koloryzujących jest odbudowa już istniejącego koloru. Zawarte w odżywkach naturalne pigmenty mineralne wnikają do wnętrza włosów, uzupełniając miejsca, w których kolor poprzedniego farbowania został wypłukany. Zadaniem odżywek koloryzujących nie jest stricte farbowanie włosów, ale uzupełnianie braków i podkreślanie już istniejącego koloru, poprzez nadanie mu głębi i blasku. Nie wolno przy tym zapominać o tym, jak korzystne jest działanie odżywiające tych produktów. Powinny z nich korzystać szczególnie panie i panowie, którzy regularnie farbują włosy i są one przez to zniszczone.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Czy maski koloryzujące są bezpieczne?

Oczywiście że tak. W składzie tych produktów znaleźć można wyłącznie naturalne składniki. Maski pozbawione są wszelkiego rodzaju groźnych parabenów i innych syntetycznych dodatków, które mogą zatykać pory skóry głowy, sprawiać że włosy szybciej się przetłuszczają, a skóra może zostać podrażniona lub pojawi się na niej łupież. Oferowane przez nas odżywki koloryzujące to produkty sprawdzone i bezpieczne. Wiele z nich określanych jest mianem masek antyalergicznych, dedykowanych osobom o najbardziej wrażliwej skórze głowy i delikatnych włosach. Polecamy je z uwagi na potwierdzoną skuteczność działania, korzystną cenę, a także bardzo duży wybór odcieni i pojemności opakowań.