EMULSJE DO FARB

Profesjonalna koloryzacja włosów opiera się na dwóch składnikach, które po wymieszaniu tworzą właściwą farbę nakładaną na włosy. Pierwszym składnikiem jest baza koloryzująca, składająca się z pigmentu, minerałów i składników odżywczych. Drugim składnikiem jest emulsja do farby, nazywana również oxydantem lub utleniaczem. Woda do farby, czyli utleniacz to nic innego jak woda utleniona występująca w różnych stężeniach, mającą oleistą konsystencję. Zależnie od koloru włosów, do koloryzacji stosuje się emulsje o stężeniach 3, 6, 9 i 12%. Tego rodzaju emulsje od ręki mogą Państwo zamówić w sklepie profryzjer.pl. Zakupiona emulsja do farby jest wysyłana w ciągu jednego dnia roboczego, bezpiecznie zapakowana i chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Sklep zaopatruje salony fryzjerskie w najwyższej jakości produkty do profesjonalnej stylizacji włosów. Oferowana tutaj woda do farby występuję we wszystkich stężeniach i kilku pojemnościach opakowań – poręcznych i niewielkich opakowaniach 160, oraz wydajnych i bardzo ekonomicznych opakowaniach 1000 ml. Producentami sprzedawanych emulsji są renomowane firmy zagraniczne, takie jak włoska marka By Fama, HS lub Allwaves. Wszystkie emulsje do farb wyróżniają się dużą wydajnością i bezpiecznym składem. Każda zakupiona tutaj woda może być stosowana z farbami innych firm, bez względu na kolor i przeznaczenie.

    Koloryzacja włosów to zabieg, w którym nie ma miejsca na błędy i eksperymentowanie z niepewnymi kosmetykami. Niskiej jakości woda do farby, może zniszczyć włosy, podrażnić skórę głowy lub spowoduje uzyskanie koloru, dalekiego od zamierzeń. Polecamy korzystanie wyłącznie z profesjonalnych kosmetyków dla fryzjerstwa, zakupionych w sprawdzonych miejscach. Kupując w profryzjer.pl otrzymują Państwo gwarancję oryginalności każdego produktu, szybką realizację każdego zamówienia oraz bardzo konkurencyjne ceny i największą dostępność wszystkich artykułów. Jesteśmy przekonani że współpraca z profryzjer.pl przyczyni się do sukcesu Państwa salonu i zadowolenia klientów, korzystających z jego usług.