GŁÓWKI FRYZJERSKIE

Fryzjerstwo to sztuka, która wymaga praktyki i ćwiczeń. Uczniowie szkół fryzjerskich przystępujący do egzaminów, praktykanci i stażyści ćwiczą swoje umiejętności na główkach fryzjerskich. Są to wiernie odwzorowane kopie głów kobiet i mężczyzn, z naturalnymi ludzkimi włosami. Główka fryzjerska może być wykorzystywana do testowania własnych pomysłów na nowe fryzury, a także do nauki strzyżenia. Główka treningowa jest nie tylko niezbędnym narzędziem do nauki zawodu, ale może również być ozdobą każdego salony fryzjerskiego.

Wysokiej jakości główka na egzamin zawodowy dostępna jest w wielu wariantach w sklepie timo. W sprzedaży można znaleźć główki fryzjerskie z naturalnymi włosami o różnej długości i w różnych kolorach. Staranne wykonanie i wierne odwzorowanie każdego anatomicznego detalu twarzy pozwala tworzyć realistycznie wyglądające fryzury. Główka treningowa to doskonały sposób na podnoszenie własnych umiejętności, jak również na eksperymentowanie z nowymi pomysłami stylizacji. Bardzo staranne selekcjonowanie włosów sprawia, że prace odbywają się na najwyższej jakości materiale, który będzie mógł służyć przez naprawdę długi czas.

Sklep Profryzjer.pl to jeden z największych wyborów akcesoriów fryzjerskich w internecie. W ciągłe sprzedaży sklep posiada narzędzia dla fryzjerów i uczniów szkół fryzjerskich. Nożyczki, grzebienie, szczotki, przyrządy do farbowania, a także kompletne wyposażenie salonów fryzjerskich oraz wysokiej jakości kosmetyki – farby, olejki i inne. Nasz sklep realizuje zamówienia internetowe firm i osób prywatnych, zapewniając błyskawiczną wysyłkę produktów pod wskazany adres w ciągu jednego do dwóch dni. Również zaprezentowana tu główka na egzamin dostępna jest od ręki w wielu wariantach.

Każda główka treningowa została zamocowana na solidnej i stabilnej podstawie. Pozwala ona wygodnie pracować nad fryzurą, bez obawy o przewrócenie główki lub utratę stabilności podczas mocniejszego pociągnięcia włosów. Do wykonania główek użyto specjalnych rodzajów żywic epoksydowych, którym nadano naturalny kolor skóry, ust i oczu.Sortuj według:
Wyświetl po produktów