Wczytuję dane...

URZĄDZENIA

Każdy salon kosmetyczny powinien być wyposażony w niezbędne urządzenia, które umożliwiają wykonanie manicure tradycyjnego, hybrydowego i żelowego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń, a wśród nich między innymi lampy UV i LED, zapasowe żarówki, akcesoria do frezarek, a także elektryczny pilnik do stóp. Już dziś zwiększ standard świadczonych usług w gabinecie kosmetycznym i zaskocz nimi swoje klientki!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Wybierz urządzenia najwyższej jakości

    Niezbędnym elementem wyposażenia, bez którego wykonanie manicure hybrydowego i żelowego byłoby niemożliwe, jest lampa UV lub LED. To dwa rodzaje urządzeń, za pomocą których w krótkim czasie utwardzisz lakiery hybrydowe i stworzysz wymarzone stylizacje wybrane przez Twoje klientki. Lampy sprawdzą się również doskonale w przypadku kobiet, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z hybrydami i marzą o wykonywaniu profesjonalnego i starannego manicure samodzielnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Z kolei dostępne w naszej ofercie lampy LED na biurko doskonale ułatwią pracę i sprawią, że nie umknie Ci żaden szczegół. Jasne światło pomoże w osiągnięciu maksymalnego poziomu precyzji podczas każdej stylizacji.

    Niezbędne akcesoria do manicure

    W naszym sklepie internetowym profryzjer.pl znajdziesz również niezbędne akcesoria do wykonania manicure. Wśród nich można wymienić wymienne żarówki do lamp i frezy do frezarki. To właśnie elementy, których nie może zabraknąć w profesjonalnym salonie kosmetycznym.