Wczytuję dane...

Kosmetyki do trwałej

Trwała ondulacja włosów pozwala uzyskać wymarzoną fryzurę osobom mającym cienkie i słabe włosy. W latach 80 XX wieku, była to jedna z najpopularniejszych metod stylizacji włosów, gwarantująca długo utrzymujący się efekt. Aby wykonać zabieg trwałej ondulacji, konieczne jest użycie odpowiednich preparatów. W pierwszym etapie mają one przerwać wiązania wewnątrz włosów, odpowiadające za ich kształt – proste, falowane, kręcone. W kolejnym etapie fryzjer kształtuje włosy, a następnie nakłada na fryzurę utrwalające płyny do trwałej. Ich zadaniem jest utrwalenie efektu na kilka następnych miesięcy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Neutralizatory – gwarancja bezpieczeństwa w trakcie zabiegu trwałej

Zabieg trwałej ondulacji, pomimo że bardzo powszechny i nadal chętnie stosowany przez kobiety, wymaga użycia najwyższej jakości preparatów, gwarantujących bezpieczeństwo włosom, skórze głowy i organizmowi. Z tego powodu zalecamy stosować polecane przez nas neutralizatory do trwałej. Znajdują się w nich bezpieczne dla zdrowia składniki, nie wywołujące reakcji alergicznych, ani nie powodujące nadmiernego osłabienia włosów.

W sklepie profryzjer.pl można zakupić najlepsze na rynku kosmetyki do trwałej. Polecamy bezpieczne neutralizatory do trwałej, płyny oraz pozostałe kosmetyki pielęgnujące włosy po zabiegu trwałej ondulacji. Atrakcyjne ceny, a także duży wybór kosmetyków ułatwia znalezienie produktów, idealnych do Państwa salonu oraz potrzeb klientów. Różne pojemności opakowań, przystępne ceny oraz znane i rozpoznawalne marki pozwalają budować u klientów poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do Waszych usług.

Kosmetyki do trwałej w naturalnej odsłonie

Oferowane przez nas kosmetyki do trwałej są wolne od wszelkich niebezpiecznych składników: parabenów i SLS. Ich użycie jest bezpieczne dla włosów słabych i wymagających regeneracji, a także dla skóry wrażliwej. Możliwość wyboru płynów o różnych stopniach działania, jeszcze bardziej ułatwia wykonanie zabiegu trwałej ondulacji i uzyskanie oczekiwanego przez klienta efektu. Wszystkie kosmetyki do trwałej zakupione w sklepie profryzjer.pl oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach oraz taniej wysyłce kurierskiej na terenie całego kraju.

Jak dbać o włosy po trwałej ondulacji?

Popularna ondulacja to nadal jeden z najpopularniejszych zabiegów fryzjerskich. Zanim jednak zdecydujesz się na zapewnienie włosom perfekcyjnego skrętu, warto wiedzieć, że równie ważne, co samo zastosowanie profesjonalnych kosmetyków do trwałej, jest regularne korzystanie z preparatów do pielęgnacji po jej zakończeniu. Pamiętaj o intensywnym nawilżeniu, odżywieniu i regeneracji oraz aplikacji produktów pomagających w podkreśleniu skrętu i objętości fryzury. Wszystkie niezbędne formuły znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego!