Wczytuję dane...

Neutralizatory do trwałej

Neutralizatory do trwałej to kosmetyki odpowiadające za utrwalenie fryzury. Płyny nakłada się na uczesane włosy i trzyma na nich przez określony czas. Zwykle przeprowadza się to w dwóch etapach, z których każdy trwa około 5 minut. Przez lata płyny do trwałej były pełne niebezpiecznych dla zdrowia składników. Mimo tego że pozwalały na długi czas uzyskać efekt wymarzonej fryzury, to jednak niszczyły i osłabiały włosy, sprawiając że stawały się jeszcze cieńsze i łamliwe. Na szczęście, współcześnie produkowane kosmetyki do trwałej są znacznie bezpieczniejsze od tych co dawniej.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Bezpieczne kosmetyki neutralizujące

Dobrej jakości kosmetyki do trwałej nie tylko gwarantują uzyskanie oczekiwanego efektu, ale również chronią włosy przed zniszczeniem. Trwała ondulacja była dawniej jednym z najbardziej wyniszczających zabiegów fryzjerskich. Włosy traciły swoją sprężystość, siłę i jedwabistość. Była to cena za wygodę, jaką daje „trwała”. Dziś nie trzeba robić tego kosztem zdrowia i wyglądu swoich włosów. Wysokiej jakości, bezpieczne kosmetyki do trwałej są wolne od wszystkich niekorzystnych składników, jak parabeny czy SLS. Mimo to w dalszym ciągu należy zachowywać środki ostrożności – trwała ondulacja nie powinna być wykonywana bezpośrednio po farbowaniu włosów, a także kiedy stwierdzono choroby skóry głowy.

W czym tkwi sekret trwałej?

Dlaczego trwała ondulacja jest tak popularna wśród kobiet? Przede wszystkim dlatego, że pozwala uzyskać wymarzoną fryzurę z mocnymi i kręconymi włosami. Taka fryzura nie wymaga codziennego układania i zachowuje trwałość przez wiele miesięcy. Sprawdza się szczególnie dobrze u kobiet, narzekających na brak wolnego czasu. Korzystając z dobrych i bezpiecznych składników do trwałej ondulacji, nie muszą się Państwo niepokoić o zdrowie i samopoczucie swoich klientów. Renomowane kosmetyki do trwałej znanych i cenionych firm, gwarantują maksimum satysfakcji przy ekonomicznej cenie zakupu i dużej dostępności różnych rodzajów produktów. Złożone zamówienia realizujemy w bardzo szybkim czasie, dostarczając zakupione produkty pod wskazany adres, za pośrednictwem firm kurierskich. Zapraszamy do współpracy salony fryzjerskie, fryzjerów oraz osoby prywatne.

Neutralizatory do trwałej od renomowanych producentów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym profryzjer.pl przygotowaliśmy bogaty wybór neutralizatorów do trwałej pochodzących wyłącznie od zaufanych i cenionych w branży fryzjerskiej producentów. Wśród nich nie zabrakło takich marek jak Allwaves, Scandic Line, Pura, Selective Professional i Goldwell. Specjalnie opracowane formuły, w tym także te bez dodatku amoniaku, zagwarantują Twoim włosom bezpieczeństwo i intensywną pielęgnację w trakcie zabiegu trwałej ondulacji.