Wczytuję dane...

Allwaves

Kosmetyki Allwaves

Allwaves to włoski producent profesjonalnych produktów do włosów. Wysoka jakość i tradycja to cechy, które charakteryzują wszystkie produkty tej marki. Ciągle doskonalenie produktu i korzystanie z najnowszych technologi sprawiają, że produkty te zyskały uznanie nie tylko we włoszech, ale i na całym świecie. Misją firmy jest by każdy produkt był prosty w użyciu i przynosił pozytywny efekt dla naszych włosów. 

Kosmetyki te są dostępne na rynku polskim od lat. Wiele produktów zdobyło uznanie wśród fryzjerów i nie tylko. Wśród hitowych produktów są lakier do włosów, pianka do włosów, rozjaśniacz do włosów, ale najbardziej popularna jest farba do włosów.

farba allwaves

Farba Allwaves

Marka dała się poznać przede wszystkim ze swoich niezawodnych farb do włosów. Produkt ten cechuje trwałość, świetne pokrycie siwych włosów i łatwa aplikacja. Bardzo dużo początkujących fryzjerów wybrało ten produkt ze względu na brak niespodzianek podczas koloryzacji. Farba przeważnie wychodzi jak na palecie i klient nie jest zaskoczony efektemW palecie dostępne wiele kolorów a do hitowych należą orzech włoskie, gorzka czekolada, mleczna czekolada, kasztan i wiele innych. Zapraszamy do zakupów, bo naprawdę warto.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów