Wczytuję dane...

Henna do włosów

Sklep internetowy profryzjer.pl dba o swoich klientów i zawsze oferuje najwyższej jakości produkty. Henna do włosów, która jest dostępna w naszym sklepie, wytwarzana jest z naturalnych składników, chroni włosy i wzmacnia je. Więc jeśli czujesz potrzebę zmiany, to odmień kolor swoich włosów. Jeśli nowa barwa nie przypadnie Ci do gustu, to z łatwością powrócisz do naturalnego koloru. Zalety stosowania henny do włosów to przede wszystkim pogłębienie koloru, dodanie blasku i pokrycie odrostów. Oprócz tego nie szkodzi włosom tak, jak farby chemiczne. W składzie henny są tylko naturalne składniki, wśród których znajdują się zdrowotne elementy, jak wapń, magnez, potas, błonnik, kwas oleinowy, kwas linolowy oraz witaminy A, B i D. Henna do włosów nie zmieni drastycznie koloru, ale nada włosom zupełnie inny odcień. Co więcej, zawsze wygląda naturalnie i świeżo.

Jak nakładać hennę do włosów?

Hurtownia profryzjer.pl od lat zajmuje się dystrybucją profesjonalnych preparatów kosmetycznych oraz fryzjerskich. Każdy z nich jest przebadany dermatologicznie, dzięki czemu masz pewność, że będzie bezpieczny dla Twojej skóry, czy włosów. Popularna henna do włosów to przede wszystkim zdrowy dla organizmu środek, który w całości pokrywa włókna włosów, a ponadto jest łatwy do usunięcia. Jak ją używać? Umyj włosy szamponem, wymieszaj hennę z ciepłą wodą i kilkoma kroplami cytryny, tworząc papkę. Nałóż równomiernie przygotowaną papkę na włosy. Potem zawiń je w folię spożywczą i nałóż na głowę ręcznik, by włosy trzymały stałą temperaturę. Po kilku godzinach zmyj hennę wodą. Kolor zazwyczaj schodzi po kilku lub kilkunastu myciach, w zależności od struktury włosów.

Dla kogo przeznaczona jest henna do włosów?

Henna do włosów to idealne rozwiązanie, by sprawdzić, w jakim kolorze będzie Ci do twarzy. Jest też doskonała dla nastolatek, które tylko chwilowo chcą zmienić kolor. Sklep profryzjer.pl dedykuje swoją ofertę również do osób młodych, dlatego dystrybuujemy wysokojakościową, a przede wszystkim w pełni naturalną hennę do włosów. Chcesz zmienić kolor na wakacje - teraz to możliwe! Oferowana henna do włosów jest idealnym sposobem, aby pokryć włosy wybranych kolorem, a jednocześnie swobodnie powrócić do naturalnego koloru włosów, w każdym momencie. Jeśli nie podoba Ci się naturalne zabarwienie włosów, to spróbuj farbowania henną. Skorzystaj z oferowanych w naszym sklepie internetowym profryzjer.pl produktów przeznaczonych do profesjonalnej koloryzacji włosów.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.