Wczytuję dane...

Wzorniki do paznokci

Jeśli prowadzisz salon stylizacji paznokci, zapewne bardzo dobrze zdajesz sobie sprawę, jak ważne są w nim akcesoria. To one sprawiają, że salon jest pozytywnie odbierany przez klientów. Jednym z niezbędnych elementów w takim miejscu, są wzorniki do paznokci, które pozwalają na profesjonalną prezentację kolorów lakierów hybrydowych, żeli czy też akryli dostępnych do wyboru dla klientów. Wzornik do paznokci może także posłużyć do zaprezentowania zdobień, które wykonywane są w danym salonie kosmetycznym, dlatego jeśli chcesz by Twoi klienci czuli się dobrze, postaw na fachowe rozwiązania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Przede wszystkim profesjonalizm

Wzornik do paznokci to synonim profesjonalizmu i odpowiedniego podejścia do klienta. Jest bardzo przydatny przy wyborze koloru. Pozwala na swobodne przyłożenie danego wzornika do płytki paznokcia i określenia czy dany kolor odpowiada klientce. Wysoka jakość tworzywa, z jakiego jest wykonany wzornik na paznokcie zapewnia jego trwałość, a także możliwość wielokrotnego zmieniania kolorów, na jego powierzchni.

Zaprezentuj kolor jak tylko chcesz

W naszym sklepie profryzjer.pl oferujemy wzornik paznokci do samodzielnego uzupełnienia w dwóch opcjach - jedna z nich to wzornik do paznokci w kształcie słońca, w kolorze transparentnym, który świetnie sprawdza się przy prezentowaniu wszelkich zdobień i kształtów przedłużanych paznokci. Drugim wzornikiem na paznokcie w kształcie słońca jest model w kolorze mlecznym, który imituje naturalny odcień płytki, przez co w realny sposób oddaje kolorystykę danego lakieru. Oba te produkty pozwalają na dowolne zagospodarowanie kolorystyczne aż dwudziestu odcieni.

Lakiery od Semilac

Jeśli pracujesz na produktach polskich marek znajdziesz także wzornik do paznokci marki Semilac - kolory zostały naniesione na niego w ręczny sposób, przez co całość prezentuje się niezwykle estetycznie. Każdy wzornik paznokci Semilac składa się aż z 36 odcieni z serii Hottie i Special Day, a także Ocean Dreams, Tropical Day, Sweets & Love i Unique. Tak szeroka gama wzorników do paznokci, pozwoli na dopasowanie koloru do indywidualnych preferencji każdej klientki.

Niska cena

W ofercie naszego sklepu wzorniki do paznokci dostępne są w rewelacyjnie niskich cenach - dodatkowo przy zamówieniach powyżej 300 złotych, naszym klientom oferujemy całkowicie darmową wysyłkę zamówionych produktów. Dla nas zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze, dlatego dbamy o wysoki poziom ich obsługi, a także szeroką gamę produktów, w tym wzorników na paznokcie.