Wczytuję dane...

Akcesoria fryzjerskie

Dobrze zorganizowana praca w salonie fryzjerskim jest kluczem do sukcesu. Sprawnie obsługiwani klienci, którzy nie czekają długo w kolejce, niezawodne narzędzia, które nie odrywają fryzjerów od pracy i niezbędne akcesoria, dzięki którym znacznie szybciej, prościej i łatwiej wykonać pewne czynności. W sklepie profryzjer.pl można znaleźć najpotrzebniejsze akcesoria fryzjerskie, konieczne w każdym salonie. Pojemniki na wodę, rynny zbierające wodę z mycia głowy, ręczniki i papierki, lusterka, klipsy i znacznie więcej – to wszystko jest dostępne w jednym miejscu, w bardzo atrakcyjnych cenach. Akcesoria fryzjerskie to sprzęt bardzo intensywnie eksploatowany, często w trudnych warunkach. Niektóre akcesoria mogą mieć ciągły kontakt z farbami, utrwalaczami i innymi płynami, dlatego ważne jest, aby były wykonane z najwyższej jakości materiałów. Odpornych na działanie pigmentów, utleniaczy, a także zbudowanych w sposób, który gwarantuje im szczelność, łatwość czyszczenia i niezawodność.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Akcesoria fryzjerskie stworzone z myślą o profesjonalistach

    Profryzjer.pl to internetowe centrum fryzjerskie, w którym każdy klient znajdzie coś odpowiedniego do swoich potrzeb. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem salonów i zakładów fryzjerskich w całym kraju. W stałej ofercie posiadamy liczne kosmetyki, narzędzia fryzjerskie oraz sprzęt i akcesoria dla salonów kosmetycznych. Oferujemy wyłącznie produkty sprawdzonych marek, liderów w swojej branży.

    Naszymi klientami są profesjonaliści, doskonale wiedzący jak ważna jest jakość i niezawodność używanych narzędzi i kosmetyków. Jesteśmy pewni swojego asortymentu, dlatego możemy go oferować w bardzo konkurencyjnych cenach i dużej dostępności. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, zamówienia na akcesoria fryzjerskie realizujemy w bardzo szybkim czasie. Zakupione u nas produkty mogą Państwo otrzymać już następnego dnia roboczego. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firm kurierskich i usług pocztowych, dbających o terminową oraz bezpieczną dostawę w każde miejsce w Polsce.

    Akcesoria fryzjerskie – gwarancja zadowolenia Twoich klientów

    Odwiedzając profesjonalny salon fryzjerski, klienci zwracają uwagę nie tylko uwagę na jakość samej usługi, ale także na wyposażenie pracowni. To właśnie po nim są w stanie ocenić, czy trafili w ręce specjalistów, czy osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze stylizacją włosów. Z myślą o właścicielach i pracownikach salonów przygotowaliśmy bogaty wybór niezawodnych, praktycznych akcesoriów fryzjerskich, dzięki którym codzienna praca stanie się przyjemniejsza, a obsługa jeszcze bardziej profesjonalna. Propozycje takich marek jak Termix, Active Shop, Fox czy Ronney to niepozorne produkty, w których tkwią ogromne możliwości. Z ich pomocą równomierne nakładanie farby stanie się bezproblemowe, spryskanie fryzury lakierem bezpieczne dla klientów, a układanie kosmyków szybsze i łatwiejsze. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych członkach rodzin, którzy odwiedzają Twój salon – w profryzjer.pl zamówisz również siedzisko dziecięce w kolorze czarnym.