Wczytuję dane...

Rzęsy Russian Volume

Metoda objętościowego zagęszczania rzęs Russian Volume pozwala uzyskać rzęsy maksymalnie pogrubione. Do naturalnych rzęs dokleja się wachlarzyki składające się z dwóch lub więcej włosków ( 2D, 3D, 4D itd.), zbudowane w ten sposób, że pięknie się układają. Nawet, jeżeli jedna kępka się odklei, pozostałe rozłożą się równomiernie i ubytek nie będzie widoczny. Efekt będzie różny w zależności od tego, jak gęstych kępek rzęs użyjemy.
Można w ten sposób delikatnie zagęścić rzęsy, lub zrobić to bardzo mocno. Trzeba uważać, aby nie uzyskać przesadnego i tandetnego efektu. Ta objętościowa metoda jest nazywana efektem hollywoodzkim lub Russian style. Polecana jest osobom odważnym, lubiącym wyrazisty i zwracający uwagę image.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Lekka i komfortowa aplikacja

    Jest to innowacyjna metoda przedłużania rzęs, powstała w wyniku poszukiwania rozwiązań, które wyeliminowałyby zbytnie obciążenie powieki. Budowa tych sztucznych włosków jest zbliżona do naturalnych rzęs, czyli są one cienkie na końcach i u podstawy, a grubsze w środku. Wyeliminowano więc tzw. efekt ciężkiego oka.
    Aplikacja Russian jest bardzo lekka, utrzymuje się bardzo długo i jest komfortowa w noszeniu. Wygląda bardzo pięknie, rzęsy nabierają wyjątkowego kształtu, są miękkie i lśniące. Jeżeli chcemy uzyskać efekt bardzo naturalny, użyjmy kępek 2D. Wachlarzyki 6D sprawią, że rzęsy będą wyjątkowe, odważne, bardzo gęste, spojrzenie wyraziste i uwodzicielskie, a jednocześnie oko będzie wyglądać lekko. Za pomocą metody Russian Volume możemy uzyskać efekt, który zaskoczy wszystkich, a my poczujemy się wyjątkowo.