Wczytuję dane...

Nożyczki kosmetyczne do skórek i paznokci

Profesjonalne nożyczki kosmetyczne do skórek i paznokci powinny posiadać solidne, dobrze naostrzone ostrze. Należy pamiętać o jego dezynfekcji. Takie nożyczki bez najmniejszego problemu można zakupić w naszym sklepie Profryzjer. Doskonale wyprofilowane uchwyty umożliwiają dokładne obcinanie paznokci, a także wycinanie skórek, bez ryzyka urazów i uszkodzeń. Za pomocą nożyczek kosmetycznych z naszego sklepu jesteś w stanie utrzymać swoje dłonie w należytym stanie, bez najmniejszego problemu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Doskonałe ostrze

Ostrze nożyczek kosmetycznych do skórek i paznokci z naszej oferty posiadają doskonale wyprofilowane ostrze o wygiętym kształcie. Dzięki niemu można w precyzyjny sposób pozbyć się wrastających paznokci bezboleśnie i bez uszkadzania skóry, a także dotrzeć nawet do najmniejszych zadziorów. Także wyrównywanie długości paznokcia przy ich użyciu jest proste i intuicyjne. Tego typu nożyczki kosmetyczne powinny znaleźć się w każdej łazience i przyborniku kosmetycznym.

Wysoka jakość wykonania

Nożyczki kosmetyczne do skórek i paznokci są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu można je w bezpieczny sposób dezynfekować nie ryzykując uszkodzenia stali. Materiał ten zapewnia trwałość i łatwiejsze utrzymanie higieny, niezależnie od przeznaczenia nożyczek kosmetycznych. Dodatkowo nie ulegają one tępieniu w trakcie użytkowania, dlatego posłużą one z pewnością każdemu użytkownikowi przez długi czas. Oprócz jakości nasze nożyczki do paznokci wyróżnia unikatowy design, charakteryzujący się brązowymi uchwytami i wysokim połyskiem.

Jak dbać o nożyczki kosmetyczne do skórek i paznokci

Sposób przechowywania nożyczek do paznokci w znacznym stopniu wpływa na ich trwałość. Najlepiej aby nożyczki kosmetyczne do skórek i paznokci były zawsze umieszczone w etui ochronnym, które chroni je przed działaniem wilgoci, a także upadkami. Dodatkowo po każdym użyciu dla zachowania ich sterylności należy je przetrzeć wilgotną szmatką i dokładnie osuszyć, a następnie spryskać dezynfekantem antybakteryjnym. Takie użytkowanie nożyczek kosmetycznych zmniejsza ryzyko zakażenia, w przypadku ewentualnego skaleczenia.

Postaw na wygodę

W naszym sklepie Profryzjer oferujemy naszym klientom doskonałej jakości nożyczki kosmetyczne do skórek i paznokci, w rewelacyjnej cenie. Przy każdym zamówieniu powyżej 300 złotych koszty przesyłki pokrywamy w imieniu kupującego. Zadbaj o swoje skórki i paznokcie z naszymi nożyczkami kosmetycznymi.