Wczytuję dane...

AMPUŁKI DO WŁOSÓW

Szukając silnych preparatów, które działają szybko i skutecznie, warto wybierać produkty najmocniej skoncentrowane. Jedną z takich propozycji są ampułki. Pod taką postacią można dostać niektóre kosmetyki fryzjerskie, których działanie staje się widoczne po odbyciu pełnej kuracji. Specjalistyczne ampułki są oferowane przez hurtownię profyzjer.pl. W asortymencie sklepu znajdują się ampułki do włosów wymagających różnej kuracji. Niektóre przeznaczone są do włosów słabych i zniszczonych, inne do przetłuszczających się. Do najpopularniejszych preparatów sprzedawanych w takiej formie należą jednak ampułki na porost włosów. Występują w wersji męskiej i damskiej, będąc preparatami przystosowanymi do leczenia łysienia androgenowego, hormonalnego lub powodowanego farmakoterapią. Ampułki to opcja doskonała dla osób, które straciły dużo włosów w krótkim czasie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Zasady stosowania ampułek do włosów

  Zarówno ampułki na porost włosów, jak i wszystkie inne ich rodzaje wymagają odpowiedniego stosowania. Najważniejsza jest systematyczność i właściwa aplikacja kosmetyku na skórę. Przed rozpoczęciem kuracji należy zapoznać się z zaleceniami producenta. Zawartość niektórych ampułek należy wcierać w skórę głowy, inne wystarczy delikatnie je na nią nanieść. Jedne lepiej wchłaniają się w suchą skórę, inne wymagają wilgoci. Wspólną cechą jest jednak fakt, że zaczynając stosować ampułki na włosy, należy przeprowadzić pełną kurację, każdego dnia wykorzystując jedną dawkę. Większość takich terapii jest krótkotrwała, a duża koncentracja substancji czynnych w ampułce oznacza, że każda kropla ma znaczenie dla ostatecznej kondycji włosów. Pominięcie nawet jednej porcji może zepsuć cały efekt.

  Bujna czupryna, dzięki ampułkom na porost włosów

  Ampułki na porost włosów dedykowane są nie tylko osobom, u których zdiagnozowano rzeczywisty problem z łysieniem. Ich dostępność pozwala skorzystać z takiej opcji wszystkim tym, którzy chcieliby ograniczyć proces wypadania włosów, jaki u siebie obserwują. Preparat z ampułki wzmacnia cebulki włosów i stymuluje komórki skóry, co korzystnie wpływa na wzrost włosów silnych i zdrowych. Profesjonalne ampułki na wypadanie włosów mogą pomóc ludziom mającym kłopot z łysieniem o podłożu genetycznym, ale będą też doskonałym ratunkiem na sezonową utratę włosów w okresach przesilenia. W wielu sytuacjach ampułki na porost włosów przyspieszają odrost włosów po chemioterapii lub długotrwałej farmakoterapii. Można je również stosować do zagęszczenia czupryny.

  Ampułki do włosów w sklepie profryzjer.pl

  W hurtowni profryzjer.pl dostępne są amupłki na porost włosów oferowane przez różnych producentów. Ich liczba przewidziana jest na kuracje krótkotrwałe. Proponujemy wysokiej jakości ampułki przeciw wypadaniu włosów, ale również te, stymulujące porost nowych włosów. Dysponujemy także preparatami wzmacniającymi włosy, regenerującymi i głęboko odżywiającymi. Dostępne są również ampułki przeciwłupieżowe i zapewniające maksymalną rekonstrukcję włosów narażonych na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, jak skrajne temperatury, intensywne promieniowanie UV lub silny wiatr.