Wczytuję dane...

Karbownice do włosów

Karbownice do włosów powstały po to, aby zamieniać proste włosy w subtelne fale. Zasada działania karbownicy i lokówki jest podobna. Różnica jest taka, że lokówka daje efekt sprężystych loków. Dobry sprzęt sprawdzi się zarówno podczas użytku domowego, jak i w salonie fryzjerskim. Pozwalają na wyczarowanie wymyślnych fryzur idealne nadających się na wieczorne wyjścia. Karbownice do włosów są urządzeniami, które pozwalają na szybkie uzyskanie ciekawych efektów stylizacji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jaki model wybrać?

Wybierając model dla siebie, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na to, w jakiego rodzaju płytki jest wyposażony. To właśnie one odpowiadają za kształt fal, które pojawią się na włosach, a więc za uzyskany efekt. Wiele zabiegów fryzjerskich znacząco osłabia włosy - w efekcie stają się one łamliwe i przesuszone. Karbownice do włosów powinny być wyposażone w płytki, które będą gwarantowały nie tylko piękną stylizację, ale też bezpieczeństwo włosów. Nie bez powodu największą popularnością cieszą się karbownice do włosów z płytkami ceramicznymi. Są one wytrzymalsze od innych, a do tego nagrzewają się równomiernie. Niestety nawet przy najlepszym sprzęcie stylizacja włosów na ciepło wiąże się z pewnym ryzykiem ich uszkodzenia, choć oczywiście będzie ono znacznie mniejsze, gdy zdecydujemy się na profesjonalne urządzenie. Warto dodatkowo zadbać o ochronę włosów, stosując specjalne kosmetyki chroniące włosy przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur.

Wysoka jakość sprzętu do stylizacji włosów

Urządzenia do stylizacji włosów przedstawione w naszej ofercie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Podczas ich produkcji zastosowano wyłącznie najlepszej jakości materiały, co przekłada się na wysoką wytrzymałość sprzętu. Proponowane przez nas karbownice do włosów sprawdzą się zarówno w domu, jak i w renomowanym salonie fryzjerskim. Dla większego komfortu użytkowania posiadają dodatkowe funkcje, takie jak możliwość regulacji temperatury, która pozwala uzyskać efekt zarówno delikatnych, jak i bardzo wyrazistych fal. Z racji tego, że karbownice do włosów z naszego asortymentu mają znaleźć zastosowanie w salonie fryzjerskim, są wyposażone w długi kabel i technologię szybkiego nagrzewania. Jesteśmy przekonani o tym, że nasze produkty będą służyły niezawodnie przez długi czas. Poznaj ofertę profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego do stylizacji i wybierz model, który najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb. Chcemy dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania, dlatego stawiamy tylko na sprawdzonych producentów.