Wczytuję dane...

MASAŻERY DO STÓP

Nic nie służy lepiej zmęczonym i obolałym stopom, niż profesjonalny masaż. Z tego względu masażer do stóp jest jednym z tych urządzeń, w które warto zaopatrzyć salon kosmetyczny. Chociaż nie jest to sprzęt obowiązkowy, pozwoli poszerzyć zakres usług i grupę zadowolonych klientów. Pozwalają na redukcję napięcia mięśniowego i usunięcie bólu. Badania udowadniają liczne lecznicze właściwości masażu stóp, co jest doceniane przez wiele osób. Warto to wykorzystać!

Masażer do stóp – jakie posiada funkcje?

Masażery do stóp elektroniczne, mogą być zasilane bateriami albo sieciowo. W zależności od modelu mogą posiadać różne funkcje wpływające na większe doznania w trakcie masażu. Wśród nich mogą być wibracje, bąbelki, hydromasaże, możliwość masażu rozgrzewającego albo relaksacyjnego. W większości przypadków masażery do stóp łączą w sobie kilka z wymienionych funkcji. Są też urządzenia bardziej uniwersalne, które pozwalają nie tylko na masaż stóp, ale także łydek i innych partii ciała.

W zależności od stopnia zaawansowania urządzenia, zmienia się jego cena. Sporą popularnością cieszą się urządzenia z opcją ogrzewania stóp z użyciem podczerwieni. Działać będą regenerująco, przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Mogą się one różnić natężeniem masażu, ilością dostępnych technik. Ciekawe są urządzenia które posiadają funkcję hydromasażu.

Profesjonalny masażer do nóg

Ciekawym rozwiązaniem jest masażer do nóg, który pozwala na jednoczesne przeprowadzenie zabiegu na stopach, kostkach oraz łydkach. Jego cena jest co prawda wyższa niż w przypadku urządzeń, które służą jedynie do masażu stóp, jednocześnie zapewnia on dużo szersze możliwości. Jest to o tyle interesująca propozycja, że wśród klientów salonu kosmetycznego, mogą znaleźć się także osoby, z poważniejszymi problemami zdrowotnymi. Masażer do nóg pozwoli znacznie poszerzyć ofertę salonu i jego zakup można potraktować jako inwestycję.

Masażery z naszej oferty

Masażery do stóp, jakie znalazły się w naszej ofercie, to szereg różnorodnych modeli. Niektóre z nich sprawdzą się zarówno do stosowania w domu, jak i salonie kosmetycznym. Inne zostały przygotowane przede wszystkim do korzystania w salonie kosmetycznym. Te sprzedawane przez nas są urządzeniami o rozbudowanych funkcjach i szerokim zastosowaniu. Pozwalają na przeprowadzenie dużej gamy zabiegów. Dla salonów kosmetycznych proponujemy także specjalne fotele, aby masaż stóp był jeszcze przyjemniejszy. Masażery do stóp mogą pomóc poszerzyć grono klientów także o osoby, które nigdy nie korzystały z tego rodzaju usług.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.