Wczytuję dane...

STOŁY I LEŻANKI DO MASAŻU

Łóżka do masażu

Każda praca powinna odbywać się w zgodzie z zasadami ergonomii. W przypadku kosmetyczek, masażystów i rehabilitantów ważne są wszystkie meble i sprzęty znajdujące się w gabinecie. Kupując łóżka do masażu powinno się pamiętać, że istotna jest wygoda pracy specjalisty i pacjenta, który będzie miał zabieg. Patrząc z tej perspektywy im większe i cięższe będą stoły do masażu, tym bardziej wygodne dla pacjenta. Jednocześnie trzeba wziąć pod uwagę to, czy konieczna jest mobilność sprzętu. Większe łóżka do masażu stanowią większe trudności w przewożeniu.

Na co zwrócić uwagę wybierając stoły do masażu?

Jeżeli praca odbywa się przede wszystkim w miejscu zamieszkania klientów, warto wziąć pod uwagę stoły do masażu o mniejszej masie. Popularnością cieszą się te, których masa jest w okolicy 9 kg. W przypadku kiedy łóżka do masażu wykorzystywane są tylko w gabinecie, atrakcyjniejszą opcją mogą być te, które oscylują w okolicy 20 kg. Ergonomiczne stoły do masażu mają opcję regulacji wysokości blatu. Warto wziąć pod uwagę wielkość samego blatu oraz piankę, która go pokrywa. Są to te czynniki, które znacząco wpływają na komfort pacjenta.

Kupując łóżka do masażu należy zwrócić uwagę na jego składanie. Jest to szczególnie istotne w przypadku sprzętów mobilnych. Ważny jest tutaj pokrowiec i wózek do przewożenia. Niektóre gabinety uwzględniają korzystanie stacjonarne i mobilne. Te stoły do masażu powinny mieć szerszy blat i grubszą piankę. Łóżka do masażu stosowane tylko stacjonarne mogą być dużo bardziej rozbudowane. Dobierając je, warto uwzględnić możliwość regulacji pod kątem różnych masażystów.

Łóżka do masażu a rodzaj zabiegów

Wybierając stoły do masażu trzeba spojrzeć na nie pod kątem tego, jakie rodzaje zabiegów będą na nich wykonywane. Jeżeli chodzi o masaże relaksacyjne, jak masaż kamieniami albo twarzy, wygoda osoby korzystającej z zabiegu stanowi priorytet. Polecane są łóżka do masażu zbudowane z trzech segmentów. Jeżeli zakładane jest, że wśród klientów są głównie kobiety, warto kupić sprzęt, mający wycięcie na biust albo nakładane na blat kształtki. Z kolei przy masażach leczniczych i sportowych, konieczne są stoły do masażu jak najbardziej stabilne. Dużo lepiej sprawdzają się wersje stacjonarne. Przeglądając naszą ofertę, można znaleźć łóżka do masażu zarówno stacjonarne, jak i mobilne. Charakteryzują się one różnymi funkcjami, wyglądem i zastosowanymi podczas ich produkcji materiałami. Do współpracy z naszą firmą zapraszamy wszystkich poszukujących produktów dobrej jakości. Nasze stoły do masażu spełnią wymagania każdego klienta.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.