PALETY FARB

Najwyższej jakości palety farb fryzjerskich marki Pura i innych. Pozwalają zaprezentować klientowi dostępną gamę odcieni i kolorów, dla dokonania najtrafniejszego wyboru. Palety farb w sposób obrazowy przedstawiają końcowy efekt koloryzacji włosów z użyciem wybranych rodzajów farb. Palety farb są jedną z pierwszych rzeczy, które można wręczyć klientowi siadającemu na fotel fryzjerski. W trakcie przygotowywania włosów do koloryzacji, ma on czas spokojnie zastanowić się nad kolorem farby, którą włosy będą koloryzowane.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W ofercie producentów kosmetyków fryzjerskich, często znajduje się kilkadziesiąt, a czasami i kilkaset różnych odcieni farb. W wielu przypadkach różnią się tylko jednym lub dwoma tonami, jednak precyzyjny wybór farby jest niezwykle istotny, aby uzyskać doskonałe pokrycie siwych włosów lub zbyt mocno rozjaśnionych. Fizyczne posiadanie wszystkich rodzajów farb w salonie i prezentowanie ich klientowi jest najczęściej niemożliwe. Z odsieczą wówczas przychodzą palety farb. Najczęściej mają one postać kolorowego wydruku na karcie formatu A4 lub A3, która następnie zostaje odpowiednio złożona, dla wygody oglądania. Nierzadko wybrane palety farb fryzjerskich posiadają również próbki włosów sztucznych lub naturalnych, farbowanych wybranym rodzajem farb.

Korzystając z palety farb fryzjerskich należy pamiętać o tym, że jest to materiał poglądowy. To, czy w rzeczywistości na włosach klienta uda się uzyskać żądany kolor, zależy głównie od umiejętności i doświadczenia fryzjera i tego, w jaki sposób przygotuje farbę. Palety fryzjerskie niewątpliwie są jednak dużym udogodnieniem w pracy każdego salonu, pozwalającym precyzyjnie wskazać efekt, który w największym stopniu satysfakcjonuje klienta. Oferowane w sklepie profryzjer.pl palety farb są produktami najwyższej jakości, wykonanymi na wytrzymałym papierze i złożonym do poręcznego formatu. Wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością i czytelnym wykonaniem, zawierają również szereg przydatnych dla fryzjera informacji o modelach farb i sposobie ich przygotowania.