Wczytuję dane...

Palety farb do włosów

Większość zakładów fryzjerskich nie posiada na stanie wszystkich odcieni farb dostępnych u producenta. Jest to niewykonalne ze względu na koszty, jak i ograniczoną przestrzeń, producenci oferują czasem kilkadziesiąt, a nawet i kilkaset różnych odcieni farb! W takim przypadku niezbędne stają się praktyczne palety farb do włosów. Najczęściej mają one postać kolorowego wydruku na karcie formatu A4 lub A3, która jest następnie odpowiednio złożona, dla wygody oglądania. Nierzadko, wybrane palety farb fryzjerskich posiadają również próbki włosów sztucznych lub naturalnych, farbowanych wybranym rodzajem farb. Wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością i czytelnym wykonaniem, zawierają również szereg przydatnych dla fryzjera informacji o modelach farb i sposobie ich przygotowania. W trakcie przygotowania do nałożenia farby, fryzjer może dać klientowi paletę farb, by ten mógł wybrać odpowiedni dla siebie. Jest to niezbędny materiał poglądowy, natomiast efekt końcowy zależy głównie od umiejętności i doświadczenia fryzjera i tego, w jaki sposób przygotuje farbę.

Palety farb Pura Kosmetica na profryzjer.pl

Pura Kosmetica to profesjonalna farba do włosów, która posiada postać jednolitej, kremowej mieszanki o bardzo małej zawartości amoniaku (od 1,5% do 3%). Na palecie farb znajduje się szeroka gama super rozjaśniających odcieni, gwarantujących naturalny, lśniący efekt końcowy. Aż do pięciu tonów rozjaśnienia! Pigmenty zawarte w produkcie zapewnią długotrwały rezultat, a naturalne składniki, takie jak drzewo orzecha włoskiego, chleb Świętojański, jagody Goji, drzewo czereśniowe, chronią włókna włosów, nadają im elastyczności i wygładzają. Wybrany kolor z palety farb, w 100% pokrywa siwe włosy, dzięki zastosowaniu zimnej formuły. Specjalna formuła “olej w wodzie” zapewnia skuteczne rozpuszczanie składników oraz ułatwia natychmiastową dystrybucję. Równomierny kolor na całej długości, od końcówek aż po nasadę. Zanim przystąpisz do koloryzacji, zapoznaj się z paletą farb, by dokonać najtrafniejszego wyboru.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.