Wczytuję dane...

PARAFINIARKI

Zabieg z użyciem parafiniarki wykonywany na dłoniach, stopach, a coraz częściej również na innych częściach ciała to coś, czego nie można zabraknąć w ofercie żadnego profesjonalnego salonu kosmetycznego. Stosuje się go przede wszystkim na spierzchniętą, wysuszoną skórę, stale narażoną na zimno lub szkodliwy wpływ detergentów. Parafina używana podczas zabiegu ma za zadanie usunąć martwy, uszkodzony naskórek oraz zregenerować go, dodając skórze miękkości i czyniąc ją nieskazitelnie gładką. Po zabiegu z wykorzystaniem parafiniarki skóra staje się niezwykle przyjemna w dotyku, co docenią wszyscy klienci odwiedzający salon kosmetyczny lub gabinet SPA.

Czym jest parafiniarka?

Parafiniarki to urządzenia pozwalające przeprowadzać zabiegi z użyciem parafiny. Nazywa się je również podgrzewaczami parafiny. W naszym asortymencie posiadamy wyłącznie specjalistyczne ich wersje tworzone przez sprawdzonych producentów. Wyposażone są w czujniki temperatury oraz silniki o mocach pozwalających na korzystanie z urządzeń podczas zabiegów wykonywanych jeden po drugim. Mają dużą pojemność mieszczącą odpowiednie ilości parafiny, która przez długi czas może pozostawać w temperaturze niezbędnej do przeprowadzenia zabiegu.

Parafiniarka dostępna w zestawie

W naszej ofercie posiadamy parafiniarki dostępne w zestawach wyposażonych we wszystkie niezbędne elementy pozwalające wykonać profesjonalny zabieg. Znajdują się w nich rękawice, pędzelki, parafina oraz olejki aromatyczne uprzyjemniające czas wykonywania zabiegu. Każdy zestaw dostępny jest w korzystnej cenie hurtowej, która nie nadwyręży Twojego budżetu. Urządzenia są całkowicie bezpieczne w obsłudze oraz wydajne. Pozwalają wykonać wiele zabiegów bez konieczności wymiany parafiniarki na nowszy model.

Nowoczesne wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem podgrzewaczy do parafiny oraz z innymi kategoriami produktów, w których znajdziesz całe wyposażenie salonu kosmetycznego. Jeśli chcesz rozszerzyć ofertę swojego salonu kosmetycznego o cieszące się coraz większą popularnością zabiegi z wykorzystaniem parafiniarki, koniecznie poznaj naszą korzystną cenowo ofertę. Gwarantujemy, że sprzęt i akcesoria proponowane w naszym sklepie internetowym Profryzjer.pl spełnią oczekiwania Twoje i klientów odwiedzających Twój gabinet. Życzymy udanych zakupów!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.