Wczytuję dane...

Płyny do dezynfekcji

Odpowiednia dezynfekcja to podstawa prowadzenia profesjonalnego salonu kosmetycznego. W naszej hurtowni znajdziesz płyny do dezynfekcji rąk oraz powierzchni, które są stale podatne na zabrudzenia związane z codzienną pracą w salonie. Utrzymanie wysokiej higieny jest niezbędne w salonie, aby uniknąć przenoszenia się bakterii, grzybów lub wirusów. Odpowiedni poziom czystości docenią również klientki, zyskując pewność, że wykonywanie zabiegów właśnie w Twoim salonie jest dla nich całkowicie bezpieczne. Wybierając płyny do dezynfekcji rąk, trzeba mieć jednak w pamięci nie tylko zasady higieny, ale również własny komfort. Dostępne w naszej ofercie produkty są odpowiednie dla alergików oraz bezpieczne dla zdrowia. Nie powodują podrażnień oraz nie wysuszają skóry. Posiadają neutralne dla niej pH oraz działają przez długi czas, skutecznie neutralizując substancje, na które narażeni są pracownicy salonów kosmetycznych w kontakcie ze skórą klientów. Płyny polecamy także klientom indywidualnym, którzy mają problemy z infekcjami grzybiczymi, a sami wykonują wiele zabiegów na skórze lub paznokciach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Płyny do dezynfekcji rąk

Dostępne w naszej hurtowni płyny do dezynfekcji rąk wybieramy spośród oferty najlepszych producentów w kraju oraz za granicą. Dysponujemy płynami w wygodnych opakowaniach z dozownikami, dzięki którym aplikacja staje się znacznie łatwiejsza, płyn nie rozpryskuje się, a ilość jest odpowiednio dozowana, aby płyn wystarczył na długi czas. Jeśli masz wątpliwości co do konkretnego produktu, czekamy na kontakt od ciebie, Chętnie doradzimy, który płyn najlepiej sprawdzi się w Twoim salonie oraz odpowiemy na pytania związane z zamówieniem i wysyłką w naszej hurtowni. Serdecznie zapraszamy także do przejrzenia pozostałych kategorii w naszym sklepie, które pozwolą kompleksowo wyposażyć każdy salon kosmetyczny oraz fryzjersk

Preparaty do dezynfekcji sprzętu

Sprzęt kosmetyczny i fryzjerski ma bezpośredni kontakt ze skórą klientów, w związku z tym należy zapewnić jego absolutną czystość. Maszynki do golenia włosów najwygodniej czyścić z użyciem sprayów do maszynek, takich jak na przykład 4w1 BaByliss. To połączenie preparatu czyszczącego, dezynfekującego i jednocześnie smarującego i schładzającego maszynkę. Posiadamy w ofercie także bardzo wydajne koncentraty przeznaczone do dezynfekcji narzędzi. Oprócz tego możesz u nas nabyć spraye odkażające do wszystkich powierzchni. Do błyskawicznego zdezynfekowania dowolnej powierzchni, możesz też użyć wygodnych chusteczek nasączonych alkoholem lub płynem dezynfekującym.