Wczytuję dane...

Barbicide

Historia marki Barbicide sięga 1947 r. Wówczas nauczyciel Chemii z Nowego Jorku Maurice King wpadł na pomysł stworzenia środków dezynfekujących o niebieskiej barwie znanych dziś w salonach fryzjerskich na całym świecie.

Autor zadbał o to by produkty spełniały wysokie standardy. Formuła, którą stworzył od początku skutecznie usuwała wszelkie zarazki i grzyby, w które obfitują grzebienie, nożyczki i inne narzędzia fryzjerskie. 

Dzisiaj główną siedzibą Barbicide zajmującej się produkcją preparatów i środków do dezynfekcji znajduje się w Milwaukee, Wisconsin, USA. Marka jest znanym symbolem higieny i czystości w salonach fryzjerskich i kosmetycznych na całym świecie. Naczynie z płynem Barbicide jest częścią wystawy w Narodowym Muzeum Historii Amerykańskiej w Waszyngtonie.

Dezynfekcja Barbicide jest gwarancją odpowiedniej higieny w salonach fryzjerskich, kosmetycznych i ośrodkach biologicznej. Producent dba o to by wdrożone rozwiązania zapewniały skuteczną i szybką dezynfekcję, przy czym by była ona bezpieczna dla użytkowników i chroniła ich sprzęt i wyposażenie.

Preparaty Barbicide posiadają szerokie spektrum działania biobójczego!
Skutecznie niszczą wszystkie bakterie (m.in.: gronkowce jak MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli ), grzyby (Candida albicans) oraz wirusy (łącznie z BVDV, Vaccinia, HIV/AIDS, H1N1 oraz wirusy zapalenia wątroby typu B i C: HBV i HCV).

Klient widząc w waszym salonie dezynfekcję Barbicide widzi jak ważne jest dla Was jego i wasze bezpieczeństwo.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów