Wczytuję dane...

Serum na końcówki

Nawet używając systematycznie dobrych szamponów i odżywek do włosów zdarza się, że co jakiś czas będą one potrzebowały dodatkowego wsparcia poprzez użycie specjalistycznych środków. Środków, które szybko poprawią ich kondycję. Sięgamy wtedy po serum do włosów - skondensowany kosmetyk, zawierający substancje aktywne o wysokim stężeniu. Serum na końcówki zawiera w swym składzie silikony, a tym samym dobre właściwości ochronne. Zabezpieczy przed uszkodzeniami mechanicznymi, na które końcówki włosów są narażone. Silikony mają również właściwości wygładzające, transportując również inne substancje odżywcze. Sklep profryzjer.pl ma w swojej ofercie wiele profesjonalnych kosmetyków do włosów uznanych firm, takich jak Pura, Joanna, Bioetika czy By Fama. Znajdziecie tu Państwo również serum na zniszczone końcówki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jakie efekty zapewnia użycie serum?

Po serum należy sięgnąć, gdy zauważymy, że wygląd naszych włosów znacząco się pogorszył, a stosowana odżywka nie daje zadowalających efektów. Serum poprawi wygląd włosów, silnie wygładzi je aż po same końce, nabłyszczy, nadając im elastyczności i miękkości. Dodatkowo zabezpieczy je przed zniszczeniami mechanicznymi oraz szkodliwym działaniem promieni UV. Kosmetyki te posiadają również w swym składzie wyciągi ziołowe, cenne oleje czy proteiny jedwabiu. Mogą również zawierać keratynę, kolagen i ceramidy. Wszystkie te składniki odżywcze działają bezpośrednio na łuskę włosa oraz likwidują problem rozdwojonych końcówek. Serum na zniszczone końcówki zdaje egzamin przy włosach długich i półdługich, szczególnie narażonych na uszkodzenia. Nawilżą włosy na dłużej i redukują ich łamliwość.

Stosowanie serum do włosów

Serum do włosów można nałożyć na suche włosy przed ułożeniem fryzury lub do jej wystylizowania. Nakładamy je również na wilgotne włosy przed modelowaniem, ponieważ kosmetyk zabezpiecza je wówczas przed wysoką temperaturą urządzeń używanych do stylizacji. Serum do końcówek jest kosmetykiem o dużym stężeniu, dlatego nie należy nakładać go zbyt dużo, żeby nie obciążyć nim nadmiernie włosów. Serum należy do kosmetyków uzupełniających. Stosujemy je okresowo, w celu poprawienia kondycji włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi lub czynnikami atmosferycznymi. Sklep profryzjer.pl oferuje profesjonalne sera do włosów, które mogą być stosowane zarówno w salonach fryzjerskich, jak i w domu.

Profesjonalne kosmetyki to piękne i zadbane włosy

Dlaczego warto postawić na profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów? Ponieważ tylko wtedy mamy pewność, że używane produkty są wytwarzane w oparciu o naturalne składniki, bez zbędnych konserwantów i polepszaczy. Takie właśnie kosmetyki oferuje nam sklep profryzjer.pl. Wśród nich znajdziesz wysokiej jakości sera do końcówek, które pozwolą cieszyć się pięknymi i zadbanymi włosami, bez względu na to, jak często korzystamy z zabiegów fryzjerskich. Zadbają szczególnie o włosy półdługie i długie, które są bardziej narażone na uszkodzenia i nadmierne przesuszanie.