Wczytuję dane...

LAMPY RING DO MAKIJAŻU

W każdym salonie fryzjerskim i kosmetycznym z pewnością przyda się duża lampa na statywie i podświetlane lustro, w którym z najdrobniejszymi detalami obejrzysz efekty swojej pracy. W ofercie naszego sklepu internetowego profryzjer.pl znajdziesz profesjonalny sprzęt kosmetyczny i niezbędne w każdym salonie akcesoria, które ułatwią wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i wzbogacą ofertę o wiele nowych usług i zabiegów. Jednym z takich elementów są lampy pierścieniowe, tzw. ringi, które rewelacyjnie sprawdzą się podczas wykonywania fryzur i makijażu. W asortymencie posiadamy ogromny wybór tego typu urządzeń różniących się między sobą kolorem, wielkością i średnicą ringu, w tym wiele nowoczesnych modeli wyposażonych w stabilny, metalowy statyw z możliwością regulacji wysokości, uchwyt do mocowania telefonu, wbudowany dyfuzor oraz regulowane ramię mocowane bezpośrednio do statywu. Lampa - ring do makijażu umożliwia wykonanie w pełni profesjonalnych zdjęć twarzy oraz jest niezastąpionym narzędziem podczas fotografowania niewielkich przedmiotów (np. w mikrofotografii).

Profesjonalny sprzęt w atrakcyjnych cenach

Lampy - ringi dostępne w ofercie naszego sklepu to najwyższej jakości produkty charakteryzujące się bezawaryjną pracą, łatwym montażem i szeregiem innowacyjnych rozwiązań umożliwiających idealnie sfotografowanie efektów pracy. Każda z nich zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów - wszystko to za sprawą regulacji natężenia oraz barwy światła. Prezentowane lampy nie sprawiają również większych trudności w transporcie - wszystkie modele sprzedawane są w zestawie z regulowanym statywem i wygodną torbą, która z powodzeniem pomieści cały potrzebny sprzęt. Na profryzjer.pl znajdziesz również podświetlane lustra do makijażu idealne zarówno do salonu kosmetycznego, jak i domowego użytku - ten innowacyjny produkt został wyposażony w port USB, wyświetlacz z zegarem, Bluetooth oraz akumulator zapewniający jego bezprzewodową pracę.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.