Wczytuję dane...

FOTELE SPA

Zadowolenie klientów to sprawa priorytetowa - aby je im zapewnić, należy zadbać o wygodny i funkcjonalny sprzęt oraz meble kosmetyczne. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz ogromny wybór mebli i akcesoriów niezbędnych w każdym salonie kosmetycznym, w tym nowoczesne fotele SPA różniące się między sobą kolorystyką, wzornictwem oraz zastosowaniem - niezależnie od wybranego modelu każdy z nich zagwarantuje komfort podczas zabiegów i wpłynie na zadowolenie klientów opuszczających Twój salon. Asortyment obejmuje meble różnego typu, w tym eleganckie i nowoczesne fotele do zabiegów pedicure wyposażone w system masażu rolkowego i uciskowego, ergonomiczne leżanki do masażu z praktyczną półką i zdejmowaną poduszką, pod którą znajduje się otwór na twarz oraz łóżka stworzone z myślą o różnego rodzaju zabiegach kosmetycznych z ręcznie regulowaną wysokością i kątem nachylenia oparcia.

Profesjonalne meble zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie

Ogromną popularnością wśród właścicieli profesjonalnych salonów kosmetycznych cieszą się meble wielozadaniowe, takie jak prezentowane w ofercie leżanki elektryczne zaprojektowane z myślą o zabiegach SPA & WELLNESS. To nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, który rewelacyjnie sprawdzi się również w gabinetach medycyny estetycznej - modele prezentowane na profryzjer.pl posiadają elektryczną regulację pozycji i sterowane są za pomocą prostego w obsłudze pilota. Każdy z nich wyróżnia się również solidną konstrukcją, nowoczesną stylistyką oraz ponadczasową funkcjonalnością - w warstwie wizualnej zachwyca doborem ściśle wyselekcjonowanych materiałów, które są proste w czyszczeniu i pielęgnacji. Nie musisz się martwić o ich wysoką jakość i bezpieczeństwo - meble dostępne w naszym asortymencie spełniają wszelkie obowiązujące normy jakości, co zostało potwierdzone odpowiednimi atestami i certyfikatami.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.