Wczytuję dane...

PEELINGI KAWITACYJNE

Urządzenia do peelingu kawitacyjnego

Peeling kawitacyjny to bezbolesny, bezpieczny oraz niedający efektów ubocznych zabieg polegający na złuszczaniu naskórka. Choć część pań decyduje się go przeprowadzić w domu, większość preferuje profesjonalne usługi wykonane w dobrym salonie kosmetycznym przez doświadczonego kosmetologa. Peeling może być wykonany na każdym rodzaju skóry, dlatego z jego bezcennych właściwości skorzystają zarówno kobiety o cerze suchej, tłustej, jak i mieszanej lub naczynkowej. Może być również wprowadzeniem do innych zabiegów wykonywanych u kosmetyczek.

Do peelingu kawitacyjnego służą profesjonalne urządzenia, które można zakupić w naszej hurtowni. Wykorzystują one wibracje ultradźwiękowe oraz dodatkowo pozwalają przeprowadzić mikromasaż. Docenią je szczególnie panie, które nie mogą sobie pozwolić na tradycyjne manualne oczyszczanie ze względu na dużą wrażliwość skóry. W efekcie zastosowania zabiegu można liczyć na bardzo wyraźną poprawę stanu naskórka. Będzie on znacznie bardziej wygładzony oraz odżywiony. Występujące na skórze przebarwienia mogą całkiem zniknąć, a przynajmniej ich widoczność zostanie zredukowana. Twarz będzie dokładnie oczyszczona, a blizny ukryte. Zniknie także nadmiar sebum, co jest istotne szczególnie w przypadku cery tłustej oraz mieszanej.

Peeling kawitacyjny w domu

Serdecznie zachęcamy do zakupu nie tylko profesjonalnych kosmetologów, ale także panie, którym marzy się peeling kawitacyjny w domu. Jego samodzielne wykonanie nie jest skomplikowane, a częste powtarzanie może być bardziej ekonomiczne niż regularne odwiedzanie gabinetu kosmetycznego. Niejednokrotnie może się okazać, że jednorazowe oczyszczanie twarzy nie jest wystarczające, a kosmetolog zaleci kilka wizyt. Dodatkowo zabieg warto wykonywać co miesiąc, aby podtrzymać jego efekty na skórze. Przed samodzielnym wykonaniem peelingu należy dokładnie umyć twarz oraz całkowicie pozbyć się makijażu. Ważne, aby zachować płynność ruchów podczas przesuwania urządzenia po skórze.

Peelingi do ciała

Peeling kawitacyjny służy głównie jako peeling do twarzy, ale można z jego pomocą stosować peelingi do całego ciała. W naszej hurtowni znajdziesz urządzenia pozwalające ci wykonać tego typu zabiegi przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Mają one różne rozmiary oraz uniwersalny wygląd wpasowujący się w otoczenie gabinetu lub domowej łazienki. Ich obsługa jest prosta oraz intuicyjna, dlatego nie jest niezbędne posiadanie wyjątkowych umiejętności, aby skorzystać ze zbawiennego działania peelingu na skórę.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.