Wczytuję dane...

CLEANERY

Cleanery to jedne z podstawowych preparatów wykorzystywanych podczas wykonywania manicure zarówno hybrydowego, jak i żelowego oraz akrylowego. Produkty te służą do przemywania lepkiej warstwy żelu, akrylu bądź lakieru, zwanej dyspersyjną. Pozwala to na osiągnięcie pięknego połysku na paznokciach oraz stworzenie blasku, który utrzymuje się przez wiele dni. Ponadto mają również inne zastosowania, które warto poznać, aby wykonać profesjonalny manicure.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Odkryj magiczne działanie cleanerów

Cleanery, oprócz usuwania lepkiej warstwy, służą również do odpowiedniego przygotowania płytki paznokciowej do przyjęcia poszczególnych preparatów, takich jak baza, kolorowy lakier, żel bądź akryl, a także top. Doskonale odtłuszczają powierzchnię paznokcia, usuwają zanieczyszczenia oraz wszelkie pozostałości po kosmetykach. Produkty dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego profryzjer.pl cechują się bezpiecznym składem oraz delikatną formułą, która nie podrażnia i nie wysusza naturalnej płytki. Zawarte w składzie mikroelementy nawilżające i pielęgnujące odpowiednio dbają o skórę wokół paznokcia, a także idealnie dezynfekują i mogą służyć do usunięcia lub rozpuszczenia jeszcze nieutwardzonego lakieru hybrydowego lub żelu.

Cleanery niezbędne do wykonania profesjonalnego manicure

Bez wysokiej jakości cleanera, nie ma możliwości wykonania profesjonalnego manicure. Naturalna płytka paznokcia wydziela sebum oraz zbiera zanieczyszczenia, które utrudniają przyczepność lakierom kolorowym oraz żelowi. W tym celu cleaner doskonale spełni swoje zadanie - odtłuści płytkę, usunie pozostałości po spiłowanych paznokciach, a także zmieni pH jednocześnie zwiększając trwałość zastosowanych produktów do stylizacji. Dostępne w naszym asortymencie cleanery pochodzą od renomowanych producentów, a jednocześnie cechują się bezpiecznym składem oraz przyjemnym zapachem, który umila wykonywanie manicure, zarówno samodzielnie, jak i w profesjonalnym salonie kosmetycznym.