Wczytuję dane...

ODŻYWKI DO PAZNOKCI

Nawet najbardziej zadbane dłonie mogą borykać się z problemem kruszących oraz łamiących się paznokci. Jest to spowodowane brakiem odpowiednich składników odżywczych, a ponadto niekorzystnym dla zdrowia sposobem odżywiania, bądź regularnie powtarzającymi się, stresującymi sytuacjami. W naszej ofercie posiadamy niezwykle funkcjonalne i skuteczne odżywki do paznokci, które uporają się z nawet najbardziej uszkodzonymi paznokciami! Ich starannie dobrany skład wzmacnia płytkę paznokcia, a jednocześnie nie powoduje ewentualnych podrażnień skórek, a co ważniejsze samej struktury paznokcia. Oferowane odżywki do paznokci to niezwykle wydajne produkty, a ponadto w cenie odpowiedniej „na każdą kieszeń”.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zawsze piękne i zdrowe paznokcie z użyciem profesjonalnej odżywki do paznokci

W naszym sklepie internetowym profryzjer.pl. oferujemy skuteczne, a przede wszystkim konkurencyjne cenowo produkty pielęgnacyjne. Regularnie łamiące się paznokcie, to przypadłość wielu kobiet. Jest ona związana z brakiem odpowiednich składników odżywczych, a także stosowaniem niskiej jakości preparatów kosmetycznych. Nasza firma od lat specjalizuje się w dostarczaniu wyłącznie najwyższej jakości profesjonalnych preparatów kosmetycznych. Oferowane produkty mogą być z powodzeniem stosowane w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak również zaciszu swojego domu. W tej ofercie proponujemy Państwu niezwykle skuteczne, przyjazne dla skóry, a także pomocne odżywki do paznokci. Produkty tego typu wzmacniają płytkę paznokci, a przede wszystkim silnie odbudowują uszkodzone paznokcie oraz wypełniają powstałe ubytki.

Każda kobieta pragnie cieszyć się niezwykle pięknymi, długimi, a przede wszystkim zdrowymi paznokciami. Niestety codziennie czynności, jak: uprawianie angażującego dłonie sportu, obowiązki zawodowe, a nawet zwykłe czynności porządkowe, powodują, iż paznokcie tracą swoją odporność na uszkodzenia. Z tego względu warto stosować odpowiednie preparaty kosmetyczne, które zagwarantują dostarczanie wskazanych substancji odżywczych. W naszej ofercie posiadamy niezwykle skuteczne, a także przyjazne dla skóry odżywki do paznokci. Te powszechnie stosowane produkty, docenią nawet najbardziej zagorzali zwolennicy dodatkowej pielęgnacji. Odżywki do paznokci są nie tylko przystępne cenowo, ale też wydajne.

Niestety częste malowanie paznokci, w tym również manicure hybrydowy i żelowy, mogą osłabić naturalną płytkę, która w efekcie rozdwaja się i łamie. Oferowane w naszym sklepie odżywki do paznokci doskonale sprawdzą się w codziennej pielęgnacji. Produkty zawierają w swoim składzie cenne witaminy i olejki, które idealnie wzmacniają płytkę i sprawiają, że stanie się ona twardsza i mniej podatna na uszkodzenia. Niektóre preparaty doskonale wyrównują jej powierzchnię, dzięki czemu stanie się gładka, pozbawiona bruzd i prążków. Ponadto znajdziesz w naszym sklepie również peelingi, które są przeznaczone do małych i przyjemnych zabiegów spa dla dłoni.