Wczytuję dane...

Prostownice do włosów

Panie, które mają naturalnie falowane lub kręcone włosy, bardzo często pragną, by były one idealnie proste, a do tego niezbędna jest prostownica do włosów. Fryzjerzy używają tego urządzenia do stylizacji na ciepło także do tego, by wyprostować postrzępione końcówki. Nowoczesne prostownice do włosów nie tylko nie wysuszają i nie niszczą włosów, ale wręcz pozostawiają je gładkimi i lśniącymi. Żaden salon fryzjerski nie może obyć się bez tego sprzętu. Prostownice do włosów są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi pracy przez profesjonalnych stylistów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Profesjonalna prostownica z jonizacją

    W ostatnich latach można zauważyć, że rosnącą popularnością cieszą się prostownice do włosów z możliwością jonizacji. Dzięki jonizacji włosy nie przesuszają się i nie niszczą w trakcie zabiegów stylizacyjnych. Prostownice do włosów z jonizacją wytwarzają jony ujemne, co oznacza, że zamykają strukturę włosa. Zastosowanie urządzenia z taką funkcją sprawia, że włosy są gładkie i mają zdrowy wygląd. Włosy o porowatej strukturze, tzn. takie, których łuski pozostają niedomknięte są matowe, sztywne i mają skłonność do łamania się.

    Prostownice do włosów z jonizacją są polecane przede wszystkim do włosów farbowanych, które często wymagają specjalnej pielęgnacji. Na lśniących włosach o gładkiej strukturze efekt koloryzacji prezentuje się o wiele lepiej. Wyposażenie salonu fryzjerskiego w tego typu sprzęt sprawi, że klientki będą bardziej zadowolone ze świadczonych usług. Prostownice do włosów z funkcją jonizacji są wygodne w użytkowaniu. Jest to zdecydowanie lepszy wybór od klasycznych prostownic, które choć czynią włosy prostymi i pozwalają uzyskać oczekiwany efekt stylizacyjny, negatywnie wpływają na ich kondycję.

    Prostownice Babyliss w naszej ofercie

    Ponieważ dbamy o to, by do naszych klientów trafiały profesjonalne prostownice do włosów, do naszego asortymentu wprowadzamy jedynie te produkty, co do których jesteśmy przekonani o ich niezawodności. Wśród nich znajdują się prostownice do włosów firmy Babyliss, która jest liderem na rynku produktów przeznaczonych do pielęgnacji oraz stylizacji włosów. Marka powstała w Paryżu i może poszczycić się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Prostownice do włosów oferowane w naszym sklepie Profryzjer.pl powstają z wysokogatunkowych materiałów. Korzystają z nich najlepsze salony fryzjerskie na całym świecie. Dzięki temu, że specjalista sięgnie po urządzenie z górnej półki, efekty jego pracy będą lepsze, a klientki bardziej zadowolone. Nowoczesne prostownice do włosów stosowane w salonie mogą przyczynić się do rosnącej liczby klientów. Dzięki temu, że ich włosy będą pielęgnowane we właściwy sposób, obdarzą fryzjera większym zaufaniem. W dobie dużej konkurencyjności trzeba szukać sposobów, które pozwolą na wyróżnienie się na rynku. Dobre prostownice do włosów mogą w tym pomóc, dlatego już dzisiaj zapoznaj się z szeroką ofertą sprzętu do stylizacji włosów, dostępnego w naszym sklepie internetowym. Życzymy udanych zakupów!