Wczytuję dane...

Prostownice fryzjerskie Wahl

Idealnie proste włosy są marzeniem wielu kobiet. Pomocnym w jego realizacji są prostownice. Te od firmy Wahl są jednymi z najczęściej używanych w salonach fryzjerskich. Dlaczego? Ponieważ są niezawodne, trwałe, ładne i dostępne w wielu modelach. Prostownica rozgrzewa włosy, tymczasowo zmieniając ich strukturę, w efekcie czego możliwe jest nadaniem im pożądanego, prostego kształtu. Aby prostowanie włosów na prostownicach było bezpieczne, konieczne jest używanie dobrej jakości sprzętu. Prostownice Wahl posiadają płytki tytanowe, nie niszczące włosów i chroniące je przed przesuszaniem. Wyposażone są w regulację mocy nagrzewania, a także długi, elastyczny kabel, pozwalający podpiąć urządzenie do bardziej oddalonego gniazdka.

Prostownice Wahl są wysoko cenione na rynku, a powodem jest ich duża trwałość. Zastosowano w nich elementy dobrze znoszące wysoki temperatury i częste nagrzewanie. Również sama konstrukcja prostownic Wahl zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowania, chroniąc ręce przed przypadkowym oparzeniem. Wyposażenie urządzeń w haczyk, pozwala na ich odwieszenie i pozostawienie do ostygnięcia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Nowoczesne prostownice Wahl posiadają wiele przydatnych funkcji, ułatwiających ich codzienne użytkowanie. To między innymi wyświetlacz LED wskazujący tryb pracy, system zamykania płytek ceramicznych, silikonowe uchwyty ułatwiające precyzyjne trzymanie prostownicy w dłoni, a także przydatna dla zdrowia włosów funkcja jonizacji. Szukając prostownicy Wahl warto zwrócić uwagę na zakres temperatury pracy. Im większy wybór w urządzeniu, tym bardziej jest ono uniwersalne. Wybrane modele prostownic Wahl mają regulację jedno, dwu, aż do pięcio stopniowej, pozwalając na pracę w zakresie od 150 do 230 stopni Celsjusza. Ważne jest również to, z jakich materiałów została wykonana obudowa prostownicy.

Tańsze modele prostownic Wahl można zakupić w obudowie z tworzywa sztucznego, a droższe w obudowach metalowych. Są one lakierowane na modne i ciekawe kolory, również z domieszką brokatu.