Wczytuję dane...

SZAFKI I POMOCNIKI FRYZJERSKIE

Praca każdego profesjonalisty powinna być perfekcyjnie zorganizowana, co jest możliwe dzięki różnego rodzaju meblom i akcesoriom. W przypadku salonu fryzjerskiego istotne są między innymi stół i pomocnik fryzjerski. Aby strzyżenie i modelowanie włosów odbywało się szybko, stylista musi mieć pod ręką wszystkie niezbędne narzędzia. Jednocześnie jego miejsce pracy powinno być czyste. Biorąc pod uwagę różne potrzeby fryzjerów i stylistów, producenci elementów wyposażenia do salonów fryzjerskich przygotowali rozmaite akcesoria, które ułatwiają codzienną pracę. Oprócz tego, że są one niezwykle funkcjonalne, korzystnie wpływają na wystrój salonu, czyniąc go bardziej profesjonalnym. Szeroki wybór modeli dostępnych w różnych kolorach pozwoli Ci dobrać eleganckie wózki i pomocniki idealnie wpisujące się w aranżację lokalu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Zastosowanie wózków i pomocników fryzjerskich

    Wśród najbardziej przydatnych akcesoriów pozwalających na sprawną pracę i zachowanie nienagannego porządku w salonie fryzjerskim znajdują się wózek i pomocnik fryzjerski. Czasem ich nazwy używane są zamiennie, jednak istnieją między nimi istotne różnice. Wózek to szafka na sprzęt wyposażona w pokryte gumą kółka. Z kolei pomocnik fryzjerski to każdego typu szafka stojąca albo wisząca. Najczęściej umieszcza się na nich te narzędzia i kosmetyki, których dany stylista używa w swojej pracy najczęściej lub te, które są mu potrzebne do wykonania danego strzyżenia czy fryzury. Kupując jakiekolwiek elementy wyposażenia czy akcesoria do salonu fryzjerskiego, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na ich funkcjonalność. Jednakże nie można przy tym zapominać o ich wyglądzie. Warto wybrać taki sprzęt, który będzie się ładnie prezentował i jednocześnie dobrze komponował z wystrojem salonu. Wózek i pomocnik fryzjerski wpływają na wizerunek salonu. Trzeba pamiętać, że klient, który odwiedza fryzjera czy stylistę, zawsze zwraca uwagę na wystrój lokalu, jakość i stan używanego sprzętu oraz porządek i między innymi na tej podstawie ocenia, czy salon fryzjerski jest miejscem profesjonalnym, z którego usług chce skorzystać.

    Szeroka oferta produktów

    Wiodący na rynku producenci oferują szeroki wybór pomocników fryzjerskich, dlatego można je dobrać pod kątem wystroju salonu. Wśród dużej różnorodności modeli na uwagę zasługują wózki do balayage, które są wyposażone w dodatkowe udogodnienia wpływające na tempo pracy. Wszystkich klientów szukających wysokiej jakości produktów z tej kategorii zapraszamy do zakupów w Profryzjer.pl. W naszym asortymencie znajdują się elementy wyposażenia i akcesoria do salonów fryzjerskich, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie oferowane w Profryzjer.pl produkty pochodzą od renomowanych i cenionych producentów, którzy w trakcie produkcji stosują najwyższe standardy i dobre materiały. Każdy artykuł z naszego asortymentu jest jednocześnie funkcjonalny i estetyczny.