Wczytuję dane...

LASERY KOSMETYCZNE, IPL

Współczesna kosmetyka bardzo często opiera się na zastosowaniu innowacyjnych technologii i urządzeń, które są całkowicie bezpieczne dla użytkowników i pomagają uzyskać oczekiwane efekty w bardzo krótkim czasie. Jeśli chcesz powiększyć ofertę swojego salonu o dodatkowe zabiegi, koniecznie musisz zajrzeć na profryzjer.pl - przygotowaliśmy tam dla Ciebie profesjonalny sprzęt stworzony z myślą o pielęgnacji urody, w tym wiele modeli laserów kosmetycznych. W ofercie znajdziesz produkty o różnym zastosowaniu - od laserów Q-Switch przeznaczonych do usuwania ciemnego lub kolorowego tatuażu i redukcji blizn, poprzez urządzenia multifunkcyjne stworzone z myślą o termoliftingu, fotoodmładzaniu oraz trwałym leczeniu trądziku, aż po modele frakcyjne, które skutecznie usuwają większe zmarszczki i bruzdy, redukują poszerzone pory oraz zwiększają napięcie skóry. Każde z prezentowanych urządzeń spełnia wszelkie obowiązujące normy jakości i bezpieczeństwa potwierdzone odpowiednimi atestami i certyfikatami.

Nowoczesne urządzenia do terapii tlenowej

Lasery kosmetyczne to tylko jeden z rodzajów sprzętu do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Ogromną popularnością wśród klientów cieszą się również urządzenia infuzji tlenowej przeznaczone do zabiegów mających na celu odmłodzenie skóry - tlen wzbogacony o dodatkowe substancje (witaminy, antyoksydanty, kwas hialuronowy) poprawia mikrokrążenie, dzięki czemu skóra staje się bardziej promienna, rozświetlona i nabiera koloru. Efekty zabiegów przeprowadzonych za pomocą dostępnego na profryzjer.pl sprzętu widoczne są już po pierwszej aplikacji - cały proces nie zajmuje zbyt wiele czasu i jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika. Urządzenia do terapii tlenowej sprzedawane są w zestawach zawierających m.in.: kaniulę nosową, głowicę do aplikowania tlenu i serum, maskę do tlenoterapii twarzy, komplet węży i instrukcję obsługi.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.