Płyny do trwałej ondulacji

Płyny do trwałej ondulacji służą przygotowania włosów do zabiegu trwałej. Ich zadanie polega na przerwaniu wewnętrznej struktury włosów, dzięki czemu fryzjer może im nadać pożądany kształt, a następnie go utrwalić. W zależności od gęstości, siły i objętości włosów, a także ich kształtu, fryzjer będzie musiał zastosować większą lub mniejszą ilość płynu do trwałej, trzymając go na włosach przez określony czas. Przed przystąpieniem do kolejnego etapu trwałej ondulacji, włosy należy spłukać, usuwając resztki płynu.
Przede wszystkim płyny do trwałej nie zawierają groźnych parabenów i formuł SLS. Ich obecność w kosmetykach do włosów tylko pozornie nadaje efekt wzmocnienia. W rzeczywistości włosy zostają pokryte mikroskopijną warstwą silikonów, która prowadzi do ich wysuszania, a jednocześnie zatyka pory skóry, uniemożliwiając prawidłowe oddychanie. Stosowanie takich kosmetyków może być przyczyną powstawania łupieżu oraz występującego w przyszłości osłabienia i wypadania włosów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Trwała ondulacja to bardzo wygodny zabieg fryzjerski, który ma wielu zwolenników. Aby jednak był bezpieczny i dla włosów i dla skóry, zalecamy rozsądne wybieranie neutralizatorów i płynów utrwalających. Produkty godne zaufania, których skuteczności i bezpieczeństwa działania można być pewnym, posiada w sprzedaży sklep profryzjer.pl. Jesteśmy internetowym centrum zaopatrzenia salonów fryzjerskich w całym kraju. W stałej sprzedaży posiadamy sprzęt fryzjerski, kosmetyki pielęgnacyjne i stylizacyjne, a także wyposażenie salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Zachęcamy do kupowania w sklepi profryzjer.pl. Naszym klientom oferujemy bardzo konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji zamówień. Szeroki asortyment sprzętu i narzędzi fryzjerskich ułatwia znalezienia produktów, idealnych do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Zachęcamy również do zadawania pytań, w przypadku wątpliwości przy wyborze najlepszych produktów. Służymy swoim doświadczeniem w wyborze, który dostarczy najwięcej satysfakcji i zadowolenia z używania zakupionych u nas kosmetyków i sprzętów.