Wczytuję dane...

Płyny do trwałej

Jesteś właścicielem salonu fryzjerskiego i szukasz odpowiednich produktów, które pokochają Twoje klientki? To jesteś we właściwym miejscu! Sklep internetowy profryzjer.pl oferuje bogaty asortyment kosmetyków i akcesoriów fryzjerskich. Wśród nich nie może zabraknąć płynów do trwałej ondulacji. Te produkty służą do przygotowania włosów do zabiegu trwałej, dlatego muszą być wysokiej jakości, by jak najmniej szkodzić włosom. Przede wszystkim płyny do trwałej nie powinny zawierać groźnych dla zdrowia parabenów i formuł SLS. Takie substancje tylko pozornie wzmacniają efekt, a w rzeczywistości włosy zostają pokryte mikroskopijną warstwą silikonów, która prowadzi do ich wysuszania. Dodatkowo zatyka pory skóry, uniemożliwiając prawidłowe oddychanie. Im więcej mało naturalnych składników, tym większe prawdopodobieństwo powstawania łupieżu oraz występującego w przyszłości osłabienia i wypadania włosów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Ciesz się trwałą i mocnymi włosami z płynami do trwałej od renomowanych producentów

Płyny do trwałej ondulacji mają za zadanie przerwanie wewnętrznej struktury włosów, dzięki czemu fryzjer może im nadać pożądany kształt, a następnie go utrwalić. Wszystko zależy od Twoich włosów, im gęściejsze i większej objętości, tym fryzjer będzie musiał zastosować większą ilość płynu do trwałej i pozostawić ją na dłuższy czas. Ważne jest, by przed przystąpieniem do kolejnych etapów trwałej, spłukać dokładnie resztki płynu. Dobry fryzjer dokładnie wie, jakie znaczenie ma marka płynu do ondulacji. Na naszej stronie znajdziesz produkty takich marek, jak Scandic Line, Allwaves, Selective Professional, Goldwell czy Pura.

Zdrowa, trwała ondulacja z odpowiednimi płynami do trwałej

Pura Perm to płyn do trwałej, który gwarantuje efekt lekka trwałej, piękne loki oraz miękkie fale na trzech poziomach. Jeśli Twoje włosy są po zabiegach i mają słabą strukturę, polecamy efekt lekki. Gdy masz zdrowe włosy, które nie były narażone na fryzjerskie zabiegi, efekt średni będzie odpowiedni dla Ciebie. Do włosów grubych i mocnych zalecamy efekt mocny. Możesz wykonać zabieg samemu lub skorzystać z pomocy profesjonalisty. Wystarczy umyć włosy szamponem, dokładnie spłukać i osuszyć ręcznikiem. Następnie nawinąć pojedyncze pasemka na wałki i nanieść 100 ml płynu do trwałej ondulacji. Trzymać na głowie przez okres od 10 do 20 minut, w zależności od efektu, jaki chcesz osiągnąć. Spłukać wodą i nałożyć neutralizer. Na koniec spłukać wodą i ułożyć włosy, tak jak lubisz.