Wczytuję dane...

OLEJKI DO FARBY, PRZYŚPIESZACZE, KOREKTORY

Kosmetyki wspomagające farbowanie włosów pozwalają przyspieszyć proces koloryzacji oraz dodatkowo utrwalić farbowanie. Sklep profryzjer.pl oferuje najwyższej jakości olejki do farb, korektory i przyspieszacze. Korzystanie z tych produktów renomowanych firm jest dużym udogodnieniem dla każdego fryzjera, a jednocześnie narzędziem, dzięki którym jeszcze szybciej i bezpieczniej można uzyskać zamierzony efekt koloryzacji włosów. Szczególnie polecamy odżywcze olejki do farb, wzbogacające je o kompleksy witamin i minerałów. Dzięki tej unikalnej kompozycji, włosy otrzymują doskonałą ochronę i odżywienie już w trakcie farbowania, co zmniejsza ryzyko ich zniszczenia i nadaje zdrowy i zadbany wygląd.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jak działają korektory?

Wyjątkowymi produktami są również korektory koloru do farb, dzięki którym szybko i precyzyjnie można zredukować niepożądane odcienie ciepłych kolorów w uzyskanych mieszankach. Najwyższej jakości produkty firmy Powertools zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o profesjonalistach, gwarantując bardzo dużą wydajność i łatwość stosowania. Są mieszalne ze wszystkimi rodzajami farb i emulsji, za każdym razem przynosząc oczekiwane efekty. Atrakcyjne ceny za rozwiązania Powertools są jednym z ważniejszych powodów, dla którego salony fryzjerskie tak chętnie stosują te produkty w swojej codziennej pracy.

Odkryj niezawodne właściwości przyspieszaczy

Koloryzacja włosów należy do najbardziej czasochłonnych zabiegów fryzjerskich, co również przekłada się na wysokie ceny takich usług. Aby skrócić czas farbowania włosów nawet o połowę, można stosować odpowiednie dodatki do farb. Takim produktem jest cbc przyśpieszacz do farb, dzięki któremu można o 1/2 przyspieszyć zabieg koloryzacji, bez ryzyka że dodatek negatywnie wpłynie na właściwości farby. Stosowanie przyśpieszaczy do farb znacząco poprawia funkcjonowanie salonów fryzjerskich i zadowolenie klientów z krótkiego czasu, który muszą poświęcić na koloryzację. Unikalna formuła przyśpieszaczy do farb dodatkowo odżywia włosy i redukuje negatywny wpływ amoniaku obecnego w większości farb fryzjerskich.

Profesjonalne kosmetyki do koloryzacji w atrakcyjnych cenach

W sklepie internetowym profryzjer.pl przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty wybór olejków do farb, przyspieszaczy oraz korektorów od znanych i cenionych przez ekspertów z branży fryzjerstwa producentów. W dostępnym asortymencie znajdziesz kosmetyki Powertools i Oway – drugi producent zasłynął w świecie koloryzacji ze swoich naturalnych formuł, w których nie znajdziesz szkodliwych i sztucznych substancji. Dzięki temu w trakcie farbowania nie tylko zapewnisz sobie idealny efekt pokrycia pasm wymarzonym pigmentem, ale także zagwarantujesz im dogłębną pielęgnację.