Wczytuję dane...
Model: HAN02525
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: POWERTOOLS

Skróć czas koloryzacji do maksimum i zadbaj o strukturę farbowanego włosa z Powertools TCA

Jeśli masz dużo klientów w swoim salonie i zależy Ci na szybkiej i profesjonalnej obsłudze, to każda minuta jest na wagę złota. Dzięki TCA (The Color Accelerator) dodanemu do farby koloryzującej lub rozjaśniacza skrócisz proces koloryzacji minimum o połowę. Ten innowacyjny produkt jest bardzo wydajny, dzięki czemu wystarczy nawet na 55 aplikacji! Co więcej kolor jaki uzyskasz podczas zabiegu nie blaknie i nie zmienia swojego odcienia nawet w przypadku rudych barw. Postaw na wybór najlepszych stylistów i uzyskaj niemożliwe dotąd efekty koloryzacji!

Wszechstronność wyrobu oparta została o trzy składniki pochodzenia naturalnego takie jak: olej mineralny, jojoba i witaminę E. Tego typu zestawienie daje niekończące się możliwości koloryzacyjne. Pierwszy z komponentów zadba o nawilżenie włosa i zabezpieczy jego łuskę, olej jojoba nawilży skórę, zaś witamina będąca przeciwutleniaczem ochroni włosy przed zniszczeniami.

Zastosowanie kropli TCA:

Koloryzacja – skrócenie procesu koloryzacji włosów o 2/3 czasu; zmniejszone o 95% wypieranie się koloru przy zdrowych włosach;

dodatek do rozjaśniacza powoduje szybsze, a zarazem bezpieczniejsze rozjaśnianie, jedwabiste włosy za każdym razem;

dodatek do trwalej ondulacji, poprawia jakość włosa i skręt;

dodatek do każdej odżywki nawilżającej lub bezpośrednia aplikacja na włosy zniszczone, daje super jedwabiste i nawilżone włosy.

UWAGA:

TCA nie może być mieszane z produktami do koloryzacji na bazie olejów!

Produkt jest bezpieczny w użyciu oraz spełnia wszystkie normy wymagane w Unii Europejskiej

DO FARBY 60 ML DODAJEMY 10 KROPLI

JAKO SPA DLA WŁOSÓW DO 60 ML ODŻYWKI 20-25 KROPLI

Polecamy