Szczotki do włosów

Pielęgnacja włosów wymaga ich regularnego szczotkowania. Jest to zabieg codziennie wykonywany w domowym zaciszu, jak również na fotelu fryzjerskim. Szczotkowanie włosów pomaga w usunięciu włosów słabych i chorych, pozwalając w ich miejsce wyrastać nowym, silniejszym włosom. Aby szczotkowanie przynosiło pożądane rezultaty, należy umiejętnie wybrać odpowiedni model szczotki.

Sklep Profryzjer.pl oferuje szczotki do włosów w dziesiątkach różnych modeli i o różnym przeznaczeniu. Są to zarówno szczotki fryzjerskie przeznaczone do modelowania włosów, jak i klasyczne szczotki do rozczesywania. To co je wyróżnia, to najwyższa jakość wykonania. Starannie dobrane materiały sprawdzonego pochodzenia, gwarantują dużą trwałość i bezpieczeństwo dla włosów słabych i łamliwych. Profesjonalne szczotki z naturalnego włosia są wizytówką każdego dobrego salonu fryzjerskiego. W stałej sprzedaży sklep timo posiada szczotki fryzjerskie osadzone na drewnianych rączkach lub wykonanych z tworzywa sztucznego. Szczotki występują w dużym wyborze rozmiarów i gęstości oraz długości włosia. Mogą być wykorzystywane do modelowania włosów, rozczesywania i suszenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Czym się kierować kupując szczotki do włosów fryzjerskie?

    Przede wszystkim materiałem, z którego zostały wykonane. Dobrej jakości szczotka nie powinna elektryzować włosów podczas czesania, prowadząc od niepożądanego zjawiska „puszenia”. Szczotki powinny również być dobierane pod względem gęstości, długości i grubości włosów – tak aby podczas szczotkowania nie wyrywały włosów zdrowych.

    Jeżeli poszukują Państwo niezawodnych i trwałych, a w dodatku bezpiecznych dla włosów szczotek, znaleźć je można w sklepie Profryzjer.pl. Posiada on w stałej sprzedaży i przystępnych cenach szczotki z naturalnego włosia, a także specjalistyczne szczotki fryzjerskie do różnych zastosowań. Ich ergonomiczna budowa zapewnia wygodne korzystanie przez cały dzień, a trwałe materiały gwarantują szczotkom długowieczność i odporność na działanie kosmetyków i środków czyszczących.