Wczytuję dane...

Szczotki Tangle Teezer

Rozczesywanie włosów to jedna z najbardziej czasochłonnych czynności fryzjerskich. Aby przeprowadzić ją skutecznie i bezboleśnie, ważne jest korzystanie z odpowiednich narzędzi. Tangle teezer to szczotka do włosów, dedykowana do rozczesywania. Jej unikalna konstrukcja gwarantuje szybkie i dokładne rozczesywanie bez bolesnego wyrywania włosów. Szczotka tangle teezer jest doskonałą szczotką dla dzieci, jak również dla osób dorosłych. Znajduje szerokie zastosowanie zarówno w salonach fryzjerskich, jak również domowym użytkowaniu.

Jej charakterystyczną cechą jest niewielka, kompaktowa budowa, często zawierającą zabezpieczającą nakładkę. Dzięki temu, szczotka fryzjerska tangle teezer jest wygodna w codziennym użytkowaniu i łatwo można ją przechowywać w torebce lub łazience. Modny wygląd, duży wybór ciekawych kolorów i kształtów, pozwala w tej gamie produktów znaleźć szczotkę odpowiednią dla małych dzieci, jak i dorosłych kobiet.

Profesjonalna szczotka do rozczesywania tangle teezer zyskała popularność na całym świecie, na stałe zadomawiając się u fryzjerów i użytkowników prywatnych. Jedną z jej niewątpliwych zalet jest atrakcyjna cena i nie spotykana do tej pory skuteczność w rozczesywaniu włosów. Za sprawą niewielkich rozmiarów szczotka tangle teezer może być zawsze pod ręką – czy to w torebce, szufladzie biurka czy na blacie każdego salonu fryzjerskiego. W sklepie Profryzjer.pl znajdą Państwo szczotki dostępne w wielu kształtach, kolorach i cenach oraz takiej samej, dużej skuteczności rozczesywania włosów.

Problem z rozczesywaniem długich włosów towarzyszy wielu kobietom na całym świecie. Obawy przed bólem i wyrywaniem włosów często są przyczyną do ich skrócenia. Szczotka do włosów tangle teezer jest skuteczną odpowiedzią na te problemy, pozwalającą raz na zawsze o nich zapomnieć. Szczotka w całości została wykonana z przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego, bezzapachowego i nie powodującego alergii. Krótkie kolce zakończone zabezpieczającymi kuleczkami zostały umieszczone w starannie obliczonych odstępach. Wystarczy zaledwie kilka pociągnięć szczotką, aby cieszyć się idealnie rozczesanymi włosami – bez bólu i wyrywania.


Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.